komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
ZKM
WALUTY
FORUM
LOTTO

wtorek, 23 stycznia 2018

Ildefonsa, Rajmunda

Trwa budowa Centrum Przesiadkowego w Dzierżoniowie [Wideo]

czwartek, 16.11.2017 20:25 , komentarze: 27 , odsłony: 13396
kategorie artykułu:

Trwa budowa centrum przesiadkowego w Dzierżoniowie. Kiedy półtora miesiąca temu informowaliśmy o tej inwestycji prace toczyły się głownie w budynku dworca oraz przed nim. Obecnie roboty poszerzone zostały o parking, z którego do niedawna odjeżdżały autobusy oraz most przy ul. Sienkiewicza. Widać też postępy przy pracach przy elewacji budynku.

Zapraszamy do obejrzenia postępu prac. Za miesiąc kolejna relacja.

 

Zobacz także:

Remont dworca kolejowego w Dzierżoniowie

 

Wasze komentarze

Ludzie dlaczego zawsze narzekacie. Serdeczne pozdrowienia dla Pana Miazgi, który nie jednemu człowiekowi w życiu pomógł. Zastanów się zanim napiszesz głupi komentarz.
piątek, 17.11.2017 17:46 autor: Xyz

No i co z tego że będzie dworzec jak nie będzie pociągów i autobusów...brak pracy, brak gospodarki...
czwartek, 16.11.2017 21:15 autor:

Co ma wspólnego remont mostu na ul. Sienkiewicza z budową centrum przesiadkowego?
piątek, 17.11.2017 12:14 autor: Ciekawy.

Tania folia kubełkowa do fundamentów
piątek, 17.11.2017 14:17 autor: Uuu

Czy będzie jakoś schowana rura, którą widać na filmie w 1:50? Most ma być pięknie zrewitalizowany, a ta rura okropnie szpeci.
piątek, 17.11.2017 08:19 autor:

Kasa przeniesiona do "Muzeum" do młyna i stoi pod chmórką.
piątek, 17.11.2017 09:41 autor:

A ta rura przy tym moście to tak zostanie? ??
piątek, 17.11.2017 08:42 autor: Ja

Wybory samorządowe się zbliżają to I roboty idą pełną parą typowa kiełbasa wyborcza
czwartek, 16.11.2017 21:35 autor: J

idzie zima a pod marketami zimno
piątek, 17.11.2017 08:35 autor: menel

Nie lepiej by brzmiało Centrum Komunikacyjne a nie Centrum Przesiadkowe? Już parokrotnie pojawiały się takie sugestie. I jakoś bez echa. A szkoda. To chyba będzie centrum nie przesiadkowe ale " wysiadkowe " dla odwiecznych, OBS-owych Władz Samorządowych. Chyba już pora najwyższa na przesiadkę.
piątek, 17.11.2017 06:51 autor: wyborca

Wszystkie zdjęcia robione w dzień, nie przedstawiają rzeczywistego obrazu, bałaganu jaki tutaj jest. Wystarczy odrobina deszczu i wszystko pływa w błocie. Po zmroku brak oświetlenia terenu budowy, brak ścieżek dla mieszkańców i pasażerów wysiadających na stacji Dzierżoniów. Biuro inwestycji UM nie jest wstanie pomimo interwencji telefonicznych zrobić z tym porządku. A portal doba.pl jest bardzo mało obiektywny i bardzo stronniczy. Fakt faktem remont tego obiektu był jak najbardziej potrzebny, jednak brak organizacji i powszechny bałagan panujący tutaj daje się mieszkańcom mocno we znaki.
czwartek, 16.11.2017 21:08 autor: Mieszkaniec DDZ

Ale wy ludziska narzekacie ! Robic zle nie robic jescze zle ??????? Ech
czwartek, 16.11.2017 22:08 autor: Krzysiorek

Obecni wlodarze miasta wykoncza je nadlugie lata ,ale mnie to juz prawie nie obchodzi.
czwartek, 16.11.2017 21:02 autor: Recenzentka

a jakiś nieokreślonych powodów miasto nie stworzyło możliwości poruszania się ulica kolejową w obu kierunkach - dziś przy zamkniętym moście nie wysadzonym przez Niemców (Sienkiewicza) praktycznie miasto zostało podzielone na 3 części a cały ruch odbywa się od ul Kościuszki ulicą Kopernika. w okolicy godziny 14 do 15:30 jest tam istny armagedon - a jak jeszcze dojdzie to tego pociąg to korek murowany
a władzcy miesta nie reagują bo nie korzystają z tej częsci miasta
czwartek, 16.11.2017 21:56 autor: as

Z czego tu się cieszyć... Jeszcze mógł stać - jak moja pała.
czwartek, 16.11.2017 21:22 autor:

Może w końcu wykonawca robót wyznaczy dojście na peron dworca bo teraz nie wiadomo którędy tam można dojść
czwartek, 16.11.2017 20:39 autor: podróżny

Wątpie, że dziad Miazga to zrobi.
czwartek, 16.11.2017 20:57 autor:

Wątpie, że dziad Miazga to zrobi...