Kierownik Posterunku Policji w Piławie Górnej uczestnikiem 3 RST Półmaratonu Świdnickiego

wtorek, 14.11.2017 08:56 1594 1

4 listopada 2017r. w Świdnicy w jednym z kończących sezon biegów wziął udział Kierownik Posterunku Policji w Piławie Górnej, asp. Grzegorz Baraniuk. Wśród 376 mężczyzn zajął 45 miejsce!

4 listopada w Świdnicy odbył się 3 RST Półmaraton Świdnicki. Na starcie biegu dystansem 21,0975 km zmierzyło się 1423 zawodników i zawodniczek, wśród których na 198 miejscu ukończył bieg asp. Grzegorz Baraniuk - kierownik Posterunku Policji w Piławie Górnej.  Pokonanie połowy królewskiego dystansu zajęło mu 1 g 35 min i 51 sek., co pozwoliło na zajęcie 45 miejsca wśród 376 mężczyzn z jego kategorii wiekowej.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Dzierżoniowie