komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
ZKM
WALUTY
FORUM
LOTTO

niedziela, 18 lutego 2018

Szymona, Konstancji

12-letni rowerzysta uderzył w skodę

sobota, 11.11.2017 15:50 , komentarze: 15 , odsłony: 11081
kategorie artykułu:

11 listopada po godzinie 15.30 w Owieśnie doszło do groźnie zapowiadającego się zdarzenia drogowego. 12-letni rowerzysta zjechał na przeciwległy pas ruchu, po czym nagle powrócił na właściwy tor jazdy i zderzył się z prawidłowo jadącą skodą kierowaną przez 43-letniego mężczyznę. Na szczęście nikomu  nic się nie stało a w samochodzie uszkodzone zostało tylko lusterko. Policja przeprowadziła czynności w tej sprawie.

- 11 listopada przed godziną 16:00 oficer dyżurny otrzymał informację o zderzeniu samochodu osobowego z rowerem, do którego doszło w Owieśnie. Jak ustalili policjanci z bielawskiego komisariatu, 43-letni mieszkaniec powiatu dzierżoniowskiego kierując samochodem skoda, jechał w kierunku Piławy Górnej. Na wysokości posesji nr 82 w bok jego pojazdu, z nieustalonych przyczyn uderzył jadący rowerem 12-latek. Sprawa znajdzie swój bieg w Sądzie Rodzinnym i Nieletnich - mówi Doba.pl podkom. Marcin Ząbek, Oficer Prasowy, Komenda Powiatowa Policji w Dzierżoniowie

 

Wasze komentarze

Auto skup S-car. To my najlepiej wiemy ile jest wart...
poniedziałek, 18.12.2017 13:19 autor: rhhrr
Szkoda dwunastoletniej skody
poniedziałek, 13.11.2017 17:23 autor:
mały kryminalista wygląda niewyraźnie, chyba nie wziął rutinoscorin
niedziela, 12.11.2017 18:20 autor: nałogowy onanista
rutinoscorbin sie pisze ty gównie
niedziela, 12.11.2017 18:21 autor: potężny władca dzierżoniowa
PSEUDOPOLICJA PRZEBIERAŃCY
niedziela, 12.11.2017 15:44 autor:
Co ma TESKO do OWIESNA?
niedziela, 12.11.2017 15:37 autor: k
Czy ten małoletni roweżysta, ma coś wspólnego z tym małoletnim...
sobota, 11.11.2017 22:20 autor: Uczestnik ruchu
Co to jest ROWEŻYSTA?
niedziela, 12.11.2017 15:33 autor: k
Ja wiem po swojej wiosce ze tez sa tacy. ...
niedziela, 12.11.2017 12:52 autor: Aaaautor
W moje auto tez uderzyl rowerzysta i policjanci powiedzieli ze musze uwazac na przyszlosc poniewaz to byl niepelnoletni rowerzysta i nie moga go ukarac po czym wystawili mi mandat 100 pln.

niedziela, 12.11.2017 10:49:13 autor: Marek, ip: 78.9.167.238:56973

takich małoletnich rowerzystów od 3, 4, 5 do 16...