komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
ZKM
WALUTY
FORUM
LOTTO

sobota, 24 lutego 2018

Macieja, Bogusza

Dzierżoniów: co sądzimy o reklamach w przestrzeni miejskiej?

piątek, 10.11.2017 10:00 , komentarze: 46 , odsłony: 6119
kategorie artykułu:

Odpowiedź na to pytanie dadzą wyniki internetowej ankiety, którą od kilku tygodni wypełniają mieszkańcy Dzierżoniowa. Do tej pory zrobiło to ponad 200 osób. Wyrazić swoje zdanie w tej sprawie można do końca listopada. Jak to zrobić?



Przeprowadzenie takich badań wynika z propozycji uregulowania tej kwestii w naszym mieście. Dzierżoniów zamierza zaproponować takie regulacje, które rzeczywiście w widoczny sposób wpłyną na wygląd Dzierżoniowa, a z drugiej strony nie pozbawią firm możliwości reklamowania swoich ofert mieszkańcom. Reklamy, banery, szyldy, billboardy wciąż będą częścią naszego krajobrazu, nie muszą się jednak pojawiać na płotach, słupach czy elewacjach budynków.

Aby wyrazić swoje zdanie w tej sprawie, do czego zachęcamy wystarczy poświęcić około 6 minut. Anonimowa ankieta dostępna jest tutaj oraz na stronie dzierzoniow.pl (strona głowna - baner po prawej).

Wyniki ankiety będą punktem wyjścia do opracowywania konkretnych zapisów nowego prawa lokalnego. Zostaną one oczywiście zaprezentowane mieszkańcom. To jeden z pierwszych etapów konsultacji. Przed złożeniem ostatecznej wersji do Rady Miejskiej Dzierżoniowa projekt uchwały zawierający propozycje szczegółowych rozwiązań również zostanie poddany opinii mieszkańców. 

Wypełnij ankietę

Źródło: UM Dzierżoniów

 

Wasze komentarze

usunąć reklame niewolniczej firmy oferty pracy Amazon
piątek, 10.11.2017 11:28 autor: dddddddddddddddddddd
i tak małpy polecą pracować tam za miskę ryżu
niedziela, 12.11.2017 18:28 autor: bentlejrolsrojsbimer
Ankieta się błędnie wyświetla i nie można jej wysłać.
niedziela, 12.11.2017 12:42 autor: Zenek
BARDZO DOBRY POMYSŁ, USUNĄĆ PO ZA TEREN MIASTA
sobota, 11.11.2017 18:13 autor: Gość
Trzeba? po pierwsze. Po drugie - Kultura. Po trzecie wszystko jest zależne od miejsca od miejsca gdzie mieszkasz bo mieszkając w lesie, faktycznie ciężko sprzedaż powierzchnie pod reklamę, jednak mając faktycznie ciekawą lokalizacje i byś usłyszał że ktoś za reklamę może Ci wypłacić 2000 zł przed świętami co roku lub co miesiąc opłacić Ci rachunki za kawałek "szmaty" a co nie którym dać możliwość zjedzenia czego kolwiek to uwierz mi, sprzedałbyś. Zwróciłem uwagę w ankiecie że powinna być obiektywna jak i w pytaniu o szpecenie jednak KTOŚ NIE CZYTA Z ZROZUMIENIEM a każdy ma inne zdanie jak i smak, bo np. JA lubię oglądać reklamy na bannerach bo często są ciekawie zrobione, przedstawione lub informujące o ciekawym wydarzeniu sportowym, kinowym lub podobnym bądź fajnej okazji. WIĘC OBIEKTYWNYM proszę być i nie patrzeć na wszystko przez pryzmat czy mi się coś podoba i co dla mnie jest szpecące... Pozdrawiam

poniedziałek, 13.11.2017 12:13:29 autor: minus, ip: 46.134.50.96:4705

urzędnik się wypowiedział!
sobota, 11.11.2017 19:40 autor: hj
Ja wypełniłem bez problemu.
piątek, 10.11.2017 18:14 autor: dzierżoniowianin
W dobie internetu wszystkie te reklamy to jeden wielki...
piątek, 10.11.2017 17:24 autor: mieszkaniec tego śmierdzącego Dz
Ankieta skierowana na usuniecie reklam - jak w PRLu -...
piątek, 10.11.2017 13:39 autor: jok
Umblock 68 :)
piątek, 10.11.2017 17:41 autor: Kriso
robię tak samo !
piątek, 10.11.2017 13:17 autor:
wczoraj, 22 godz temu
101