komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
ZKM
WALUTY
FORUM
LOTTO

czwartek, 22 lutego 2018

Marty, Malgorzaty

Pieszyce: dwóch nieletnich napadło na kobietę obok kościoła

środa, 11.1.2017 14:00 , komentarze: 49 , odsłony: 30689
kategorie artykułu:

Dwóch 12-latków na ucieczce ze specjalnego ośrodka próbowało wyrwać kobiecie torebkę. Nie przypuszczali jednak, że napadnięta 70-latka nie przestraszy się i będzie walczyć o swoją własność. Jednego ze sprawców zatrzymał syn pokrzywdzonej, a drugiego bielawscy policjanci.

Do zdarzenia doszło 6 stycznia około godz.10.00 obok pieszyckiego kościoła.

Młodzi złodzieje mieli nadzieję, że wzbogacą się o gotówkę, którą według nich kobieta miała w torebce. Nie spodziewając się, że napadnięta kobieta będzie stawiać opór, sami przestraszyli się i zrezygnowali z łupu. Niestety w trakcie zdarzenia kobieta upadła i doznała skomplikowanego złamania.

Nieletni, którzy wcześniej uciekli ze specjalnego ośrodka w Wałbrzychu udali się na przystanek autobusowy. Tam jeden z nich został kilkanaście minut później zatrzymany przez syna pokrzywdzonej. Drugiego 12-latka zatrzymali policjanci z bielawskiego komisariatu.

W najbliższym czasie całość zgromadzonego w tej sprawie materiału trafi do sądu, który zadecyduje o dalszym losie 12-latków.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Dzierżoniowie

 

Wasze komentarze

Znam chłopaczków
poniedziałek, 16.01.2017 22:02 autor:

patto
czwartek, 12.01.2017 21:10 autor: .l

Takich tylko na organy,reszte spalic lub zakopać.Bo z nich nic dobrego ni wyrośnie.
środa, 11.01.2017 18:53 autor: hitlerr

Na komisariat ich przyjąć powinni do sprzątanie bo roboty nie ma to się nudzą dziura te pieszyce
środa, 11.01.2017 20:34 autor: NIEWOLNIK POLSKA

nieletni nie mogą pracować a szkoda
czwartek, 12.01.2017 18:42 autor:

W Pieszycach są dwa kościoły,więc obok kościoła (którego)???
czwartek, 12.01.2017 04:57 autor:

...obok tego drugiego :)
czwartek, 12.01.2017 10:51 autor: Kris

Koło "dużego",jezeli to jest takie ważne.
czwartek, 12.01.2017 14:37 autor: autor

Szkoda i 70 latki i tych ''12 letnich bandytów"...Skoro dzieciak w tym wieku trafia do ośrodka to w jakiej patologi musiał się wychowywać, przez jakie piekło przejść, ile widzieć w tym swoim młodym życiu...może nad tym warto się też zastanowić zanim zaczniecie "tym małym śmieciom zęby wybijać..."
środa, 11.01.2017 21:38 autor:

To romaszko byl
środa, 11.01.2017 14:40 autor: Grodecki

Bez imion proszę
czwartek, 12.01.2017 07:42 autor:

MÓGŁ MAŁEMU ŚMIECIOWI CHOĆ ZĘBY WYBIĆ.
środa, 11.01.2017 15:25 autor:

co z takich ludzi wyrosnie.
środa, 11.01.2017 15:46 autor:

Obywatele RP, przyszli wyborcy
środa, 11.01.2017 17:52 autor:

PO i Nowośmiesznej.
środa, 11.01.2017 23:07 autor:


I jeszcze! Za komuny było tzw. Bykowe, ale teraz to już mając jedno dziecko twoje podatki idą na dzieciorobów i Q-y bez zabezpieczeń. Dzieci powinni zawsze mieć ci co chcą i kogo na to stać, a nie patologia co pracować nie chce!!!!!!!!!!!!!!!

czwartek, 12.01.2017 02:08:05 autor: antypis, ip: 212.244.232.9:26606

Kto głośniej krzyczy ten rządzi!? Najlepiej się oflagować zablokować mównice fotel marszałka i my tu mamy rację bo głośniej krzyczymy! Filmują nas jesteśmy sławni... A Nowa Ruda jaka "sławna". Niesiołowski - przypadek psychiatryczny to był przecież wspaniały mąż stanu... Robił co chciał włączał, wyłączał mikrofon krzyczał na posłów i wszystko ok - po prostu miodzio! Myślicie zdrajcy Narodu Polskiego że tak będzie w nieskończoność!!! Będziecie odpowiadać karnie za wasze występki - bądźcie tego pewni !!!
środa, 11.01.2017 14:05 autor:

lecz się
środa, 11.01.2017 14:08 autor:

Wy też, towarzyszu.
środa, 11.01.2017 14:27 autor:

Jaka staruszka
środa, 11.01.2017 17:08 autor:

Mali przyszli terrorysci.
środa, 11.01.2017 15:42 autor: To ja.

Nic im nie zrobią, oni już są skazani.To przyszli kryminaliści
.