Karolina Kozłowska zdobywa brązowy medal w barwach Reprezentacji Polski

sobota, 17.2.2018 21:14 1963 0

W dniach 16-17 luty w Klippna/Szwecji odbył się jeden z najsilniejszych, zapaśniczych turniejów dla kobiet KLIPPAN Lady Open. W zawodach zmagało się blisko 300 zawodniczek z całego świata, W akcji zawodniczki mogły zobaczyć Medalistki Olimpijskie, Mistrzostw Świata oraz Europy. W Reprezentacji Polski Kadetek w Zapasach ( 15-17 lat) powołane zostały zawodniczki Sylwia Martyka MULKS JUNIOR Dzierżoniów orazKarolina Kozłowska UKS IRON BULLS Bielawa.

Reprezentacja Polski zdobyła w turnieju dwa medale. Złoty w kategorii 61kg wywalczyła Zofia Polowczyk oraz brązowy w kat. 69kg Karolina Kozłowska. Na 8 pozycji zmagania zakończyła Sylwia Martyka.

Wielkie podziękowanie dla firmy DRG Agro Group z TuszynaRafał oraz Daniel Gogolewscy za wsparcie młodych sportowców z Powiatu Dzierżoniowskiego.