komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
ZKM
WALUTY
FORUM
LOTTO

czwartek, 22 marca 2018

Katarzyny, Boguslawa

Dołącz do „Pozytywnie Zabieganych” – nagroda czeka

piątek, 11.8.2017 08:55 , komentarze: 0 , odsłony: 326
kategorie artykułu:

5-osobowe zespoły z firm i instytucji, choć nie tylko, zapraszamy do udziału w sztafecie charytatywnej „Pozytywnie Zabiegani”. Zwycięzcy będą reprezentować Dzierżoniów w Kluczborku w 5. Biegu Przełajowym „O Złotą Barć”. Na liście mamy już 12 drużyn.

Sztafeta firmowa „Pozytywnie Zabiegani” w Alei Bajkowych Gwiazd 2 września to pierwsze takie wydarzenie w Dzierżoniowie. Udział w zawodach to nie tylko okazja do integracji i promocji swojej firmy, ale także do pomocy innym.

Wpisowe to 250 zł za drużynę. 200 zł należy wpłacić Fundacji Wrocławskiego Hospicjum dla Dzieci, które organizuje i prowadzi domowe hospicjum dla dzieci nieuleczalnie i przewlekle chorych i opiekuje się dziećmi w ich własnych domach na całym Dolnym Śląsku.

Konto Fundacji: 69 1140 1140 0000 2052 8800 1001 - mBANK Oddział Korporacyjny, 50-136 Wrocław, plac Jana Pawła II 9 z dopiskiem: Darowizna – Sztafeta „Pozytywnie Zabiegani”, nazwa firmy lub imiona i nazwiska (tylko w sytuacji zgłoszeń indywidualnych).

Pozostałą kwotę w wysokości 50 zł (na organizację przedsięwzięcia) należy wpłacać na konto: 02 9527 0007 0051 0714 2000 0001 - Bank Spółdzielczy w Dzierżoniowie, OSiR ul. Strumykowa 1, 58-200 Dzierżoniów z dopiskiem „Sztafeta”.

Wiemy już, że na pewno wystartują z nami ekipy reprezentujące Librę, Broen, Szpital Powiatowy, Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym Macieja Majchrzaka, Klub Przedsiębiorców Ziemi Dzierżoniowskiej, WiK, Miejsko-Powiatową Bibliotekę Publiczną, Zakład Energetyki Cieplnej i Fundację na Rzecz Ochrony i Promocji Zdrowia. Dwie drużyny zgłosił też Nowoczesny Dzierżoniów. Nie zabraknie też pracowników dzierżoniowskiego UM (x2) oraz Starostwa Powiatowego.

Lista deklarowanych uczestników jest jednak o wiele dłuższa. Nie czekajcie, wypełnijcie karty zgłoszenia już dziś, potwierdźcie udział w Referacie Komunikacji Społecznej i Promocji (tel. 74 645 08 18 lub 645 04 01). Nie trzeba od razu podawać wszystkich członków drużyny, wystarczy wpisać kapitana, a listę pozostałych członków uzupełnić później. Pamiętajcie, że liczba ekip biorących udział w sztafecie jest ograniczona. Kto pierwszy, ten lepszy!

Warto, bo najlepsi pojadą 24 września do Kluczborka na bieg z okazji 10-lecia partnerstwa naszych miast. Biegacze będą mieli zapewnione zakwaterowanie w dniach 22-24 września w kampusie sportowym Stobrawa i opłacony start w 5. Kluczborskim Biegu Przełajowym „O Złotą Barć”, który odbędzie się 24 września. Zwiedzą przy okazji nasze miasto partnerskie i spotkają się z biegaczami z Kluczborskiej Grupy Biegowej.

 

Wasze komentarze

wczoraj, 10 godz temu
wczoraj, 19 godz temu
1
Katrin salon kosmetyczny
Katrin salon kosmetyczny
Podologia Bielawa
Podologia Bielawa
KROS-SKI Bielawa
KROS-SKI Bielawa
Sprzęt rehabilitacyjny
Sprzęt rehabilitacyjny
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Studio Językowe Status
Studio Językowe Status
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
CAR-SERVIS
CAR-SERVIS
Restauracja Gaspar
Restauracja Gaspar
Okna Wochnik
Okna Wochnik
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC
Miral
Miral
Autorejestrowanie
Autorejestrowanie
Restauracja Teatralna
Restauracja Teatralna
Radiotaxi BIS
Radiotaxi BIS
www.kasprowiczauto.pl
www.kasprowiczauto.pl
Impress kurs tańca
Impress kurs tańca
Autocentrum JOL-LAK
Autocentrum JOL-LAK
Tomograf3D
Tomograf3D