komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
ZKM
WALUTY
FORUM
LOTTO

wtorek, 24 kwietnia 2018

Horacego, Feliksa

DDZ - PUNCKROCK I POBOCZA

piątek, 15.9.2017 23:58 , komentarze: 12 , odsłony: 5247
kategorie artykułu:

Taki tytuł nosi książka Marka Golińczaka, której promocja odbyła się w piątek 15 września w dzierżoniowskim DOK-u. Na małej scenie wywiad z autorem przeprowadził Rafał Pilśniak i wystąpili w gitarowym duecie Piotr Zarzycki z Piotrem Migatulskim. W sali koncertowej zagrali dla fanów The Stupids i Fate.

 

Wasze komentarze

Mam pytanie, a był ktoś na koncercie FATE i Stupids?...
wtorek, 19.09.2017 22:29 autor: Witek
Nie stupids, powinno byc retards
poniedziałek, 18.09.2017 07:31 autor: Pussy patrol
ręce upadają jak się takie bzdury czyta .
niedziela, 17.09.2017 14:34 autor: melon
Z BRAKU WIEDZY CI OPADAJĄ IGNARANCIE
niedziela, 17.09.2017 19:49 autor:
Skrewdriver!
sobota, 16.09.2017 11:55 autor:
wal się ty faszystowska k.u.r.w.o
niedziela, 17.09.2017 14:32 autor: czarny żyd
Ja tam pamiętam że w tamtych czasach muzyka była dla...
sobota, 16.09.2017 15:27 autor: kumpel Briza
To sie pucuj,ja tam nie pamietam tez briSa na...
niedziela, 17.09.2017 01:53 autor: Kolega ofego
Co ty piszesz ,ja zaczynałem 1986 r i non...
niedziela, 17.09.2017 14:31 autor: ka
poniedziałek, 16.4.2018 20:30
13
wtorek, 3.4.2018 18:30
piątek, 30.3.2018 12:13
1
niedziela, 11.3.2018 20:44
2
wtorek, 13.2.2018 11:04
15
wtorek, 13.2.2018 10:36
1
środa, 25.10.2017 17:45
niedziela, 22.10.2017 10:48
5
sobota, 14.10.2017 21:30
1
poniedziałek, 25.9.2017 21:00
2
niedziela, 24.9.2017 21:00
37
piątek, 22.9.2017 00:43
piątek, 15.9.2017 23:58
12
czwartek, 14.9.2017 23:31
4
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Autorejestrowanie
Autorejestrowanie
Radiotaxi BIS
Radiotaxi BIS
SZKOŁA AUXILIUM
SZKOŁA AUXILIUM
Tomograf3D
Tomograf3D
CAR-SERVIS
CAR-SERVIS
Studio Językowe Status
Studio Językowe Status
Autocentrum JOL-LAK
Autocentrum JOL-LAK
Sprzęt rehabilitacyjny
Sprzęt rehabilitacyjny
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC
Okna Wochnik
Okna Wochnik
Miral
Miral
www.kasprowiczauto.pl
www.kasprowiczauto.pl
Impress kurs tańca
Impress kurs tańca
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Restauracja Gaspar
Restauracja Gaspar
Restauracja Teatralna
Restauracja Teatralna
Katrin salon kosmetyczny
Katrin salon kosmetyczny