komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
ZKM
WALUTY
FORUM
LOTTO

niedziela, 21 stycznia 2018

Agnieszki, Jarosława

DDZ - PUNCKROCK I POBOCZA

piątek, 15.9.2017 23:58 , komentarze: 12 , odsłony: 4389
kategorie artykułu:

Taki tytuł nosi książka Marka Golińczaka, której promocja odbyła się w piątek 15 września w dzierżoniowskim DOK-u. Na małej scenie wywiad z autorem przeprowadził Rafał Pilśniak i wystąpili w gitarowym duecie Piotr Zarzycki z Piotrem Migatulskim. W sali koncertowej zagrali dla fanów The Stupids i Fate.

 

Wasze komentarze

Mam pytanie, a był ktoś na koncercie FATE i Stupids?...
wtorek, 19.09.2017 22:29 autor: Witek
Nie stupids, powinno byc retards
poniedziałek, 18.09.2017 07:31 autor: Pussy patrol
ręce upadają jak się takie bzdury czyta .
niedziela, 17.09.2017 14:34 autor: melon
Z BRAKU WIEDZY CI OPADAJĄ IGNARANCIE
niedziela, 17.09.2017 19:49 autor:
Skrewdriver!
sobota, 16.09.2017 11:55 autor:
wal się ty faszystowska k.u.r.w.o
niedziela, 17.09.2017 14:32 autor: czarny żyd
Ja tam pamiętam że w tamtych czasach muzyka była dla...
sobota, 16.09.2017 15:27 autor: kumpel Briza
To sie pucuj,ja tam nie pamietam tez briSa na...
niedziela, 17.09.2017 01:53 autor: Kolega ofego
Co ty piszesz ,ja zaczynałem 1986 r i non...
niedziela, 17.09.2017 14:31 autor: ka
wtorek, 9.1.2018 12:54
wtorek, 19.12.2017 14:46
4
czwartek, 14.12.2017 10:40
5
piątek, 1.12.2017 10:25
7
wtorek, 31.10.2017 14:30
6
środa, 25.10.2017 17:45
niedziela, 22.10.2017 10:48
5
sobota, 14.10.2017 21:30
1
poniedziałek, 25.9.2017 21:00
2
niedziela, 24.9.2017 21:00
36
piątek, 22.9.2017 00:43
piątek, 15.9.2017 23:58
12
czwartek, 14.9.2017 23:31
4
piątek, 8.9.2017 23:08
10
poniedziałek, 4.9.2017 01:13
5
piątek, 1.9.2017 10:04
3
wtorek, 8.8.2017 12:21
Restauracja Teatralna
Restauracja Teatralna
Okna Wochnik
Okna Wochnik
Restauracja Gaspar
Restauracja Gaspar
Autocentrum JOL-LAK
Autocentrum JOL-LAK
Mechanika AUTO HAMMER
Mechanika AUTO HAMMER
Studio Językowe Status
Studio Językowe Status
UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA
UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA
Katrin salon kosmetyczny
Katrin salon kosmetyczny
Radiotaxi BIS
Radiotaxi BIS
Autorejestrowanie
Autorejestrowanie
www.kasprowiczauto.pl
www.kasprowiczauto.pl
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Impress kurs tańca
Impress kurs tańca
Miral
Miral
Sprzęt rehabilitacyjny
Sprzęt rehabilitacyjny
Tomograf3D
Tomograf3D
KROS-SKI Bielawa
KROS-SKI Bielawa