komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
ZKM
WALUTY
FORUM
LOTTO

piątek, 23 lutego 2018

Romany, Damiana

Badanie wzroku, jakiego jeszcze nie było

poniedziałek, 16.10.2017 08:50 , odsłony: 6260
kategorie artykułu:

Nowo otwarty salon optyczny GLASS w samym centrum Dzierżoniowa, zaprasza na badanie wzroku w nowej technologii DNEye® Scan. Nowoczesna aparatura medyczna umożliwia wykonanie pomiaru wady wzroku, jaki do tej pory nie był możliwy konwencjonalnymi metodami. Jest to pierwsze tego typu urządzenie na Dolnym Śląsku i zaledwie ósme w Polsce.

Skaner optyczny DNEye® to o wiele więcej, niż komputerowe badanie wzroku – zaawansowana technologia łączy klasyczny pomiar refrakcji z analizą zniekształceń powstających w oku (aberrometria), oceną funkcjonowania akomodacji i wrażliwości na kontrast, oraz mapowaniem krzywizny rogówki (topografia).

Tuż po wykonanym pomiarze pacjent od razu widzi wyniki na ekranie w łatwej do przyswojenia formie – na kolorowej mapie przedniej powierzchni oka w 3D łatwo zobaczyć wszelkie zniekształcenia, które są najczęściej bezpośrednią przyczyną wady wzroku, co skutkuje gorszą jakością widzenia. Pozwala to lepiej zrozumieć, w jaki sposób działa nasze oko.

Na podstawie otrzymanych wyników wykonywane jest badanie subiektywne z wykorzystaniem elektronicznego foroptera, który dzięki szybkiej zmianie soczewek pozwala pacjentowi na lepszą ocenę komfortowego widzenia. Nowoczesny ekran, z którego pacjent odczytuje znaki wyposażony jest w dodatkowe testy do oceny widzenia obuocznego, wrażliwości na kontrast i dokładnego wyznaczenia wartości i osi astygmatyzmu.

Biorąc pod uwagę wszystkie uzyskane wyniki, jako jedyna firma na lokalnym rynku, GLASS wykonuje indywidualny projekt soczewek okularowych, dostosowanych do potrzeb klienta. Po raz pierwszy możliwe jest, oprócz standardowej korekcji, uwzględnienie dodatkowych czynników wpływających na widzenie: różny astygmatyzm do dali i bliży, zmienne oświetlenie i trudne warunki pogodowe, osłabienie akomodacji i wrażliwości na kontrast, oraz krzywiznę powierzchni oka. Tak zaprojektowana soczewka okularowa umożliwia widzenie jakie do tej pory nie było możliwe do uzyskania w klasycznej soczewce korekcyjnej.

Jest to szczególnie ważne dla osób z astygmatyzmem oraz noszących okulary progresywne. Przy tak zaawansowanych konstrukcjach dokładność pomiarów oraz precyzja wykonania jest kluczowa dla komfortowego i wyraźnego widzenia.

Zapraszamy do salonu i gabinetu GLASS – Rynek 32, czynnego codziennie od 10.00 do 18.00, a w soboty od 10.00 do 14.00. Telefon: 780 058 717.

 
wczoraj, 17 godz temu
21
środa, 21.2.2018 10:05
31
poniedziałek, 19.2.2018 13:14
poniedziałek, 19.2.2018 01:00
10
niedziela, 18.2.2018 23:15
56
niedziela, 18.2.2018 09:25
24
czwartek, 15.2.2018 21:19
59
KROS-SKI Bielawa
KROS-SKI Bielawa
www.kasprowiczauto.pl
www.kasprowiczauto.pl
HURTOWNIA SIGMA
HURTOWNIA SIGMA
Tomograf3D
Tomograf3D
Okna Wochnik
Okna Wochnik
SKUP AUT
SKUP AUT
Katrin salon kosmetyczny
Katrin salon kosmetyczny
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC
Impress kurs tańca
Impress kurs tańca
Autorejestrowanie
Autorejestrowanie
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Restauracja Teatralna
Restauracja Teatralna
Autocentrum JOL-LAK
Autocentrum JOL-LAK
Radiotaxi BIS
Radiotaxi BIS
Studio Językowe Status
Studio Językowe Status
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Miral
Miral
Restauracja Gaspar
Restauracja Gaspar
Sprzęt rehabilitacyjny
Sprzęt rehabilitacyjny
Mechanika AUTO HAMMER
Mechanika AUTO HAMMER