Praca - księgowa(y), KPiR

wtorek, 17.4.2018 16:34 1385

KANCELARIA PODATKOWA
TEKAR ”

Biuro Rachunkowe działające od kilkudziesięciu lat na rynku księgowym zaprasza do rekrutacji na stanowisko:

Pracownik działu księgowości

Miejsce pracy: Dzierżoniów

Opis stanowiska:

Do pracy na ww. stanowisko poszukujemy osób ambitnych, rzetelnych, już posiadających oraz chcących zdobywać nową wiedzę i doświadczenie w zakresie podatków dzięki współpracy z firmami różnych branż.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Prowadzenie ewidencji księgowej (KPiR)
  • Bieżącą weryfikację poprawności dokumentów pod względem formalnym i merytorycznym
  • Przygotowywanie deklaracji i rozliczeń podatkowych
  • Opiekę merytoryczną nad klientami w zakresie optymalizacji podatkowej
  • Nadzór nad obiegiem dokumentacji
  • Ścisłą współpracę z klientami w zakresie spraw bieżących

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie min. średnie
  • doświadczenie w prowadzeniu KPiR – warunek konieczny
  • znajomość regulacji prawnych w zakresie podatku od osób fizycznych i VAT – warunek konieczny
  • znajomość programu Rachmistrz (Insert) – mile widziana
  • praktyczna wiedza z zakresu rachunkowości – mile widziana
  • systematyczność, dokładność, dbałość o szczegóły
  • umiejętność organizowania pracy własnej i pracy pod presją czasu, pracy w zespole
  • podstawowa znajomość programu MS Office
  • dyspozycyjność do pracy od 7:00 – 15:00

Oferujemy:

  • Stałe i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, nastawione na długoterminową współpracę.
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Prosimy o podanie oczekiwań finansowych oraz możliwego terminu podjęcia pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV (wraz ze zdjęciem) na adres:

d.kita@tekar.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Kancelarię Podatkową „TEKAR” ul. Diorowska 8 58-200 Dzierżoniów, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.