komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk
LOTTO

czwartek, 22 marca 2018

Katarzyny, Boguslawa

Zrobiła szesnaście transakcji na koszt innej osoby

piątek, 23.2.2018 09:36 , komentarze: 2 , odsłony: 897
kategorie artykułu:

W zeszłym tygodniu 22-letnia wałbrzyszanka robiła zakupy w jednym z marketów na terenie naszego miasta. Przez nieuwagę pozostawiła kartę płatnicza w terminalu. Pracownik sklepu przekazał ją kierownikowi, a ten schował do sejfu. O zdarzeniu wiedziała jednak inna z pracownic, która wykorzystała moment, spisała dane znajdujące się na karcie płatniczej, a następnie pomiędzy 16, a 17 lutego bm. dokonała szesnastokrotnie transakcji internetowych powodując straty w łącznej kwocie 650 złotych.

Pokrzywdzona po kilku dniach zorientowała się, że nie ma karty płatniczej, a na koncie brakuje jej środków i zgłosiła sprawę policjantom. Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu oraz Komisariatu Policji II w Wałbrzychu w wyniku szybkich działań operacyjnych ustalili sprawcę przestępstwa. 32-letnia wałbrzyszanka została zatrzymana 20 lutego bm. około godziny 11:00 w miejscu zamieszkania przy ul. Niepodległości w Wałbrzychu.

Kobieta przyznała się do popełnionego czynu i złożyła wyjaśnienia. Za kradzież z włamaniem na konto bankowe stanie teraz przed sądem. Grozi jej kara pozbawienia wolności do lat 10.

 

Wasze komentarze

a gdzie tu włamanie na konto, tak to jest jak...
piątek, 23.02.2018 10:09 autor: PDV
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Nadleśnictwo Świdnica
Nadleśnictwo Świdnica
Skład opału Agro
Skład opału Agro
Auto Max
Auto Max
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Miral
Miral
przewozy międzynarodowe piątka bus
Księgarnia Psyche
Księgarnia Psyche