komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk
LOTTO

czwartek, 26 kwietnia 2018

Marzeny, Klaudiusza

Złodzieje kamer w rękach policjantów

poniedziałek, 16.4.2018 12:46 , komentarze: 0
kategorie artykułu:

Dzięki realizacji informacji własnych wałbrzyscy policjanci Komisariatu Policji II w Wałbrzychu zatrzymali w minioną środę. 11 kwietnia, dwóch złodziei, którzy dwa dni wcześniej, z jednego ze sklepów mieszczącego się przy ul. 1 maja w Wałbrzychu, ukradli trzy markowe kamery. Młodzi wałbrzyszanie w wieku 21 i 22 lat staną teraz przed sądem.

Do kradzieży, która w tym przypadku traktowana jest jako kradzież z włamaniem, doszło 9 kwietnia bm. Dwóch mężczyzn działając wspólnie i wykorzystując nieuwagę personelu sklepu, po uprzednim pokonaniu zabezpieczeń w postaci tzw. „pajączka”, ukradło sprzęt elektroniczny w postaci trzech kamer o łącznej wartości 5 tysięcy złotych.

Działania operacyjne policjantów drugiego komisariatu doprowadziły do zatrzymania sprawców zdarzenia dwa dni później. Funkcjonariusze w toku przeprowadzonych czynności procesowych ustalili, że 21-latek kilka tygodni wcześniej z tego samego sklepu ukradł także aparat fotograficzny o wartości 1500 złotych.

Obaj mężczyźni przyznali się do popełnionych czynów i odpowiedzą teraz przed sądem. Grozi im kara pozbawienia wolności do lat 10.

źródło: KMP w Wałbrzychu

 

Wasze komentarze

dzisiaj, 8 godz temu
dzisiaj, 8 godz temu
dzisiaj, 14 godz temu
środa, 25.4.2018 16:25
Auto Max
Auto Max
Księgarnia Psyche
Księgarnia Psyche
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Skład opału Agro
Skład opału Agro
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
przewozy międzynarodowe piątka bus
Miral
Miral
Mati Autogaz
Mati Autogaz