komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk
LOTTO

piątek, 20 kwietnia 2018

Czeslawa, Agnieszki

Zatrzymani w związku z przywłaszczeniem i dwukrotnym użyciem karty płatniczej

poniedziałek, 16.4.2018 14:37 , komentarze: 0
kategorie artykułu:

Realizując uzyskaną informację własną funkcjonariusze Komisariatu Policji I w Wałbrzychu zatrzymali w w ciągu ostatnich dwóch tygodni osoby zamieszane w przywłaszczenie i dwukrotne użycie karty bankomatowej znalezionej na terenie jednej ze stacji paliw znajdującej się przy ul. Wrocławskiej w Wałbrzychu. Troje wałbrzyszan stanie teraz przed sądem.

Policjanci Komisariatu Policji I w Wałbrzychu bezpośrednio po otrzymaniu zgłoszenia 4 kwietnia bm. rozpoczęli czynności operacyjne w celu ustalenia sprawców zdarzenia. Zebrane informacje doprowadziły do zatrzymania dzień później dwojga wałbrzyszan w wieku 42 i 44 lat, którzy dwukrotnie skorzystali z cudzej karty bankomatowej w jednym z marketów na terenie miasta.

Mundurowi ustalili także, że samego przywłaszczenia karty dokonała inna osoba, która została zatrzymana 12 kwietnia bm około godziny 13. 26-letnia mieszkanka Wałbrzycha zamiast zwrócić kartę wydawcy lub właścicielowi, przekazała ją właśnie 42 i 44-latce.

Wszyscy podejrzani przyznali się do zarzucanych im czynów. Za przestępstwo przywłaszczenia cudzej karty płatniczej 26-letniej wałbrzyszance grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.  Za jej użycie dwoje starszych wałbrzyszan może spędzić za kratami więzienia nawet 10 lat.

źródło: KMP w Wałbrzychu

 

Wasze komentarze

Miral
Miral
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
przewozy międzynarodowe piątka bus
Skład opału Agro
Skład opału Agro
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Księgarnia Psyche
Księgarnia Psyche
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Auto Max
Auto Max