komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk
LOTTO

środa, 21 marca 2018

Lubomira, Benedykta

Zamieszkają na placu budowy? Jeszcze w marcu dostaną klucze do mieszkań

środa, 7.3.2018 09:00 , komentarze: 0 , odsłony: 320
kategorie artykułu:

W warunkach skrajnie niebezpiecznych, pośród wielkich żurawi, gruzu, betonu i ciężkiego sprzętu budowlanego, mają zamieszkać ludzie, którzy otrzymali decyzję o przyznaniu mieszkań komunalnych przy ulicy Husarskiej w Wałbrzychu.

Najpierw miał być wrzesień. Później grudzień w prezencie świątecznym. Jeszcze później styczeń bo nie wybudowali drogi dojazdowej. Teraz wreszcie mowa jest o wiosennej części marca. Problem w tym, że wokół jest prawdziwy plac budowy.

Kiedy w grudniu władze miasta decydowały o przeniesieniu terminu przekazania kluczy, ze względu na brak wybudowanej drogi dojazdowej, wszyscy myśleli, że takowa powstanie, a okalający teren plac budowy zostanie odpowiednio zabezpieczony.

- Miała  być droga. Nie ma. Miało być bezpiecznie. Nie ma. W takim razie po co ciągle nas zbywają i zmieniają terminy - mówi rozgoryczony, przyszły mieszkaniec.

Na właścicieli czekają 72 mieszkania komunalne, budowane przez Gminę Wałbrzych. Wokół powstaje osiedle bloków w ramach rządowego projektu Mieszkanie plus. Na razie nie wiadomo jak rozwiązana zostanie sprawa bezpieczeństwa i dojazdu. Wiadomo jednak, że klucze zostaną przekazane... chyba że znowu zostanie zmieniony termin. 

 

Wasze komentarze

poniedziałek, 19.3.2018 08:36
poniedziałek, 19.3.2018 15:34
poniedziałek, 19.3.2018 11:44
Księgarnia Psyche
Księgarnia Psyche
Skład opału Agro
Skład opału Agro
Miral
Miral
przewozy międzynarodowe piątka bus
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Nadleśnictwo Świdnica
Nadleśnictwo Świdnica
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Auto Max
Auto Max