komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk
LOTTO

poniedziałek, 22 stycznia 2018

Anastazego, Wincentego

XVIII Toyota Półmaraton Wałbrzych – zmiany w komunikacji miejskiej

piątek, 11.8.2017 13:20 , komentarze: 0 , odsłony: 228
kategorie artykułu:

W dniu 20 sierpnia 2017 roku w godz. 9:00 – 15:00 zorganizowana zostanie kolejna edycja półmaratonu wałbrzyskiego „18 Toyota Półmaraton Wałbrzych”, którego trasa poprowadzona zostanie głównymi ulicami Śródmieścia oraz Nowego Miasta, powodując poniższe zmiany w układzie tras i lokalizacji przystanków komunikacji miejskiej.

> Linie: A, 11, 12 w kierunku Podgórza z ulicy Kolejowej skierowane zostanie ulicą Sikorskiego do ulicy Niepodległości, natomiast w drodze powrotnej w kierunku Starego Zdroju autobusy pojadą Sikorskiego, Kolejową gdzie za skrzyżowaniem z ul. Wysockiego ustanowiony zostanie przystanek zastępczy.

> Linia C, autobusy kursować będą przez ul. Sikorskiego do Galerii Victoria /bez wjazdu na przystanek 1 Maja – ZUS/.

> Linia 2, w kierunku Sobięcina i Piaskowej Góry autobusy będą kursować przez ul. Sikorskiego.

> Linia 5, w kierunku Rusinowa skierowana zostanie ulicami: Kolejową (dodatkowy przystanek za skrzyżowaniem z ul. Wysockiego), Parkową, 11 Listopada, Piłsudskiego (nawrót) i dalej do Rusinowa, natomiast z Rusinowa w kierunku Szczawna Zdroju autobusy pojadą ul. 11 Listopada, Piłsudskiego (nawrót), Parkową, Kolejową do ul. Wysockiego, gdzie naprzeciwko hali OSiR utworzony zostanie zastępczy przystanek,

Odjazdy w kierunku Jedliny – Zdroju., Walimia, Głuszycy realizowane będą z zastępczego przystanku przy ul. Kolejowej.

> Linia 15, przystanek końcowy i początkowy przeniesiony zostanie z ul. Wysockiego na ul. Sikorskiego, linia kursować będzie w kierunku Glinika Nowego przez ul. Sikorskiego do ul. Moniuszki.Kursy w kierunku Nowego Miasta realizowane przez ul. Kolejową /przystanek zastępczy/, Parkową, 11 Listopada do ul. Piłsudskiego (nawrót przez ul. Kubeckiego) i z powrotem przez ul. 11 Listopada do ul. Sikorskiego.

Dodatkowo na zamkniętym odcinku drogi pomiędzy Placem Tuwima a Dworcem Głównym z częstotliwością co 30 minut kursować będzie autobus zastępczy.

>> zobacz rozkład jazdy


Zamknięcie ulic planowane jest na godz. 9:00, z wyjątkiem ul. Sikorskiego gdzie zmiany w organizacji ruchu wystąpią już od godz,. 6:00 (po godz. 6:00 ruch odbywać się będzie wyłącznie zachodnią częścią drogi.


Trasa półmaratonu - 
http://polmaraton.walbrzych.pl/files/trasa_polmaraton_2.pdf

źródło: ZDKiUM w Wałbrzychu

 

Wasze komentarze

Skład opału Agro
Skład opału Agro
UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA
UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA
Nadleśnictwo Świdnica
Nadleśnictwo Świdnica
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Auto Max
Auto Max
Miral
Miral
Księgarnia Psyche
Księgarnia Psyche