komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk
LOTTO

wtorek, 23 stycznia 2018

Ildefonsa, Rajmunda

Wypożyczył replikę markowego samochodu i zniknął

sobota, 5.8.2017 06:00 , komentarze: 3 , odsłony: 5992
kategorie artykułu:

Wypożyczył akumulatorową replikę markowego samochodu, odjechał nią i nie wrócił. 32-letni wałbrzyszanin, który przywłaszczył sobie zabawkę jest już w rękach policji. Zatrzymali go funkcjonariusze Komisariatu Policji II w Wałbrzychu.

Do przywłaszczenia doszło 1 sierpnia w galerii handlowej znajdującej się przy ul. 1 maja w Wałbrzychu. Mężczyzna wypożyczył z jednej z firm replikę markowego samochodu na akumulator koloru białego. Urządzenie zaprojektowane i przeznaczone zostało dla dzieci. Po określonym w regulaminie wypożyczalni czasie złodziej nie oddał pojazdu. Wtedy poszkodowany zgłosił sprawę na policję.

Funkcjonariusze Referatu Wywiadowczego Komisariatu Policji II w Wałbrzychu po zapoznaniu się ze zgłoszeniem, realizując informację własną, wytypowali i następnego dnia zatrzymali sprawcę. Okazał się nim 32-letni mieszkaniec Wałbrzycha wcześniej wielokrotnie notowany za podobne przestępstwa.

Podejrzany przyznał się do zarzucanego czynu. Oświadczył, że skradzione mienie sprzedał. Straty na rzecz firmy oszacowane zostały na 1200 zł. Teraz mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

 

 

Wasze komentarze

spryciarz !!!
sobota, 05.08.2017 06:30 autor: stasiu
raczej złodziej i błazen
wtorek, 08.08.2017 08:41 autor:
Zapierdolil kawał fury
sobota, 05.08.2017 23:26 autor: Damian
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Skład opału Agro
Skład opału Agro
Nadleśnictwo Świdnica
Nadleśnictwo Świdnica
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Miral
Miral
Auto Max
Auto Max
UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA
UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Księgarnia Psyche
Księgarnia Psyche