komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk
LOTTO

poniedziałek, 22 stycznia 2018

Anastazego, Wincentego

Wspólna akcja profilaktyczna policji oraz Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego

środa, 9.8.2017 10:00 , komentarze: 0 , odsłony: 268
kategorie artykułu:

Prelekcje odbyły się 1 sierpnia w Zagórzu Śląskim na plaży należącej do Gminy Walim. W zajęciach udział wzięło około 40 osób. Policjanci i ratownicy poruszyli kilka ważnych dla dzieciaków zagadnień. Mowa była między innymi o bezpiecznym wypoczynku nad wodą.

Prowadzono dyskusję na temat możliwości spędzania czasu wolnego przez dzieci i młodzież w okresie wakacji oraz mówiono o zagrożeniach wynikających z korzystania z niestrzeżonych kąpielisk. Policjanci poinformowali także dorosłych o konsekwencjach jakie niesie za sobą udostępnianie zdjęć z wakacji w internetowych portalach społecznościowych.
 

Ponadto podczas prelekcji omówiono w pełni zagadnienia dotyczące bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Młodzież dowiedziała się jak bezpiecznie poruszać się rowerem i komunikacją miejską. Nie obyło się bez informacji o ruchu pieszych.
 

Na zakończenie wspólnie z ratownikami wałbrzyskiego oddziału Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego policjanci dokonali kontroli terenu Jeziora Bystrzyckiego. Funkcjonariusze nie ujawnili osób, które kąpałyby się w miejscach niedozwolonych.

 

Wasze komentarze

Skład opału Agro
Skład opału Agro
Auto Max
Auto Max
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Księgarnia Psyche
Księgarnia Psyche
UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA
UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Miral
Miral
Nadleśnictwo Świdnica
Nadleśnictwo Świdnica
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki