komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk
LOTTO

niedziela, 21 stycznia 2018

Agnieszki, Jarosława

Wiele atrakcji podczas Finału WOŚP

wtorek, 9.1.2018 17:29 , komentarze: 0 , odsłony: 423
kategorie artykułu:

14 stycznia, w niedzielę, na terenie Wałbrzycha 225 wolontariuszy, będzie kwestowało w 26. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W trakcie dnia przewidziano wiele dodatkowych atrakcji.

- Bawimy się w Starej Kopalni. Bawią się dzieci, bawi się młodzież, bawią się również dorośli. Będą zorganizowane strefy zabaw dla dzieci, będzie koncerty. Tym głównym będzie, około godziny 18:45 występ zespołu Łzy, a tegoroczny finał zakończymy około godziny 20.00 światełkiem do nieba, czyli pokazem pirotechnicznym nad Starą Kopalnią. Oczywiście najważniejszym elementem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy są licytacje. Tych licytacji będzie bardzo dużo. To co licytujemy można zobaczyć na stronie wok.walbrzych.pl - powiedział Jarosław Buzarewicz, dyrektor Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury.

ZAPIS WIDEO Z KONFERENCJI PRASOWEJ - TUTAJ - 

Finał wałbrzyskiej edycji skupi się wokół wydarzeń na terenie Starej Kopalni. Ich kulminację zaplanowano w godzinach 14:00 – 20:00. W tym roku przygotowano specjalne atrakcje pod dachem, w których prym będą wiodły pokazy, animacje, prezentacje, koncerty, ale przede wszystkim licytacje. Wśród nich poza przygotowywanym serduszkiem będzie między innymi obraz wykonany z 3000 guzików, pierścionek z brylantem, anioły z Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Anioły - muśnięcie skrzydeł" czy książka z autografem Dalajlamy. Fotel Rektora PWSZ, zaproszenia na zajęcia w Wałbrzyskim Ośrodku Kultury, vourery na wycieczki i różnego rodzaju usługi czy góra Chełmiec.

Wartym uwagi faktem jest również czynny udział w zbiórce wałbrzyskiego prezydenta Romana Szełemeja. Gospodarz miasta przez organizatorów nazwany został Wolontariuszem nr 1.

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM GODZINOWY - TUTAJ -

- Jeszcze nie wiem gdzie będę kwestował. Będzie to Piaskowa Góra lub Podzamcze. Może namówię do tego swoją córkę i wspólnie będziemy zbierać w tym roku pieniądze – mówił Roman Szełemej

 

Wasze komentarze

czwartek, 18.1.2018 18:16
środa, 17.1.2018 21:33
wtorek, 16.1.2018 10:01
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA
UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Miral
Miral
Księgarnia Psyche
Księgarnia Psyche
Auto Max
Auto Max
Nadleśnictwo Świdnica
Nadleśnictwo Świdnica
Skład opału Agro
Skład opału Agro