komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk
LOTTO

poniedziałek, 22 stycznia 2018

Anastazego, Wincentego

Wałbrzyscy policjanci odzyskali utracony samochód

poniedziałek, 4.9.2017 18:33 , komentarze: 0 , odsłony: 1893
kategorie artykułu:

Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu w piątkowe popołudnie odzyskali utracony w Niemczech samochód marki Mercedes. Jego wartość oszacowana została na ponad 130 tysięcy złotych.

Akcja możliwa była dzięki bardzo dobrej współpracy naszej jednostki z mundurowymi z polsko-niemieckej placówki policji w Świecku, którzy niezwłocznie przekazali informację o pojawieniu się utraconego samochodu na terenie powiatu wałbrzyskiego. Policjanci ustalili, że w piątek około godziny 16:15 urządzenie GPS zainstalowane w samochodzie Mercedes logowało się w dzielnicy Podzamcze, a przywłaszczenia dokonano kilka godzin wcześniej na terytorium Niemiec.

 

W wyniku szybko podjętych działań policjanci ruchu drogowego zatrzymali wytypowany pojazd do kontroli drogowej. Kierował nim 38-letni wałbrzyszanin. Samochód został zabezpieczony na policyjnym parkingu strzeżonym. Obecnie funkcjonariusze prowadzą czynności w celu ustalenia w jakich okolicznościach został on utracony i trafił do Polski. 

źródło: KMP Wałbrzych

 

Wasze komentarze

czwartek, 18.1.2018 18:16
środa, 17.1.2018 21:33
Księgarnia Psyche
Księgarnia Psyche
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Skład opału Agro
Skład opału Agro
UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA
UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Auto Max
Auto Max
Nadleśnictwo Świdnica
Nadleśnictwo Świdnica
Miral
Miral
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele