komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk
LOTTO

poniedziałek, 19 marca 2018

Józefa, Bogdana

W Mieroszowie idą na współpracę

poniedziałek, 12.3.2018 19:49 , komentarze: 0 , odsłony: 270
kategorie artykułu:

Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej „Mieroszów” sp. z.o.o. rozpoczął współpracę z Wielkopolskim Instytutem Rozwoju Przedsiębiorczości i Edukacji Łukasz Dymek. Głównym celem współpracy jest podnoszenie kompetencji zawodowych oraz aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych i biernych zawodowo powyżej 30 roku życia.

Współpraca dotyczy projektu realizowanego w województwie dolnośląskim pn. „Praca kluczem do sukcesu!” i współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Uczestnicy projektu podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe poprzez udział w różnego typu szkoleniach, które później są wykorzystywane podczas realizacji stażu. W ramach projektu czteromiesięczne umowy stażowe na stanowisku „Pracownik terenów zielonych” zrealizuje 9 mieszkańców gminy Mieroszów.

Wśród zadań i obowiązków stażystów są: zakładanie i pielęgnowanie terenów zieleni, w tym m.in.: trawników, kwietników, rabat oraz sadzenie, przesadzanie i pielęgnacja drzew i krzewów. Przygotowywanie terenów, sadzenie, przycinanie, nawożenie, podlewanie i przesadzanie roślin, koszenie i pielęgnacja trawników, wykonywanie zabiegów z zakresu ochrony roślin.

W okresie zimowym prace polegają na cięciu, usuwaniu drzew, gałęzi, formowaniu krzewów, grabieniu, usuwaniu śmieci i liści oraz pracach transportowych. Prace wykonywane są na obszarze: Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej „Mieroszów” sp. z o.o. wraz ze wszystkimi przynależnymi obiektami i terenami. Umowy o realizację kolejnych dziewięciu staży zostały podpisane w dniu 01.03.2018 r.

 

Wasze komentarze

Miral
Miral
Skład opału Agro
Skład opału Agro
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Nadleśnictwo Świdnica
Nadleśnictwo Świdnica
Auto Max
Auto Max
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Księgarnia Psyche
Księgarnia Psyche