komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk
LOTTO

czwartek, 22 marca 2018

Katarzyny, Boguslawa

W Mieroszowie idą na współpracę

poniedziałek, 12.3.2018 19:49 , komentarze: 0 , odsłony: 285
kategorie artykułu:

Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej „Mieroszów” sp. z.o.o. rozpoczął współpracę z Wielkopolskim Instytutem Rozwoju Przedsiębiorczości i Edukacji Łukasz Dymek. Głównym celem współpracy jest podnoszenie kompetencji zawodowych oraz aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych i biernych zawodowo powyżej 30 roku życia.

Współpraca dotyczy projektu realizowanego w województwie dolnośląskim pn. „Praca kluczem do sukcesu!” i współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Uczestnicy projektu podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe poprzez udział w różnego typu szkoleniach, które później są wykorzystywane podczas realizacji stażu. W ramach projektu czteromiesięczne umowy stażowe na stanowisku „Pracownik terenów zielonych” zrealizuje 9 mieszkańców gminy Mieroszów.

Wśród zadań i obowiązków stażystów są: zakładanie i pielęgnowanie terenów zieleni, w tym m.in.: trawników, kwietników, rabat oraz sadzenie, przesadzanie i pielęgnacja drzew i krzewów. Przygotowywanie terenów, sadzenie, przycinanie, nawożenie, podlewanie i przesadzanie roślin, koszenie i pielęgnacja trawników, wykonywanie zabiegów z zakresu ochrony roślin.

W okresie zimowym prace polegają na cięciu, usuwaniu drzew, gałęzi, formowaniu krzewów, grabieniu, usuwaniu śmieci i liści oraz pracach transportowych. Prace wykonywane są na obszarze: Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej „Mieroszów” sp. z o.o. wraz ze wszystkimi przynależnymi obiektami i terenami. Umowy o realizację kolejnych dziewięciu staży zostały podpisane w dniu 01.03.2018 r.

 

Wasze komentarze

poniedziałek, 19.3.2018 08:36
poniedziałek, 19.3.2018 15:34
poniedziałek, 19.3.2018 11:44
Miral
Miral
Skład opału Agro
Skład opału Agro
Księgarnia Psyche
Księgarnia Psyche
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
przewozy międzynarodowe piątka bus
Auto Max
Auto Max
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Nadleśnictwo Świdnica
Nadleśnictwo Świdnica
Mati Autogaz
Mati Autogaz