komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk
LOTTO

czwartek, 22 marca 2018

Katarzyny, Boguslawa

W Książu rozdali Ambassadory

niedziela, 11.3.2018 21:58 , komentarze: 0 , odsłony: 696
kategorie artykułu:

W Sali Balowej Zamku Książ odbyła się uroczysta VII Gala Ambasadorów Wałbrzycha. W tym roku do grona zasłużonych osób dołączyli Jacek Bończyk – aktor i piosenkarz, Tomasz Kubat – dziennikarz i Jerzy Mazur – kierowca rajdowy.

Tytuł Ambasadora trafia do osób, które swoją codzienną działalnością, stają się wizytówką Wałbrzycha. Tradycją takich spotkań jest również nie tylko wyróżnienie kolejnych osób, ale także zbiórka pieniędzy na cele charytatywne. W trakcie Gali prowadzone są licytacje unikatowych przedmiotów.

Podczas tegorocznego spotkania na licytację przekazane większą niż zazwyczaj liczbę pamiątek. Wśród najcenniejszych były ręcznie robione lalki z Teatru Lalki i Aktora, odzież firmy Wałbrzych International Production, voucher uprawniający do wzięcia udziału w programie TVN "Uwaga", zestaw książek i filmów Martyny Wojciechowskiej i Marka Arcimowicza, naszyjnik i bransoletka z pereł, zestaw porcelany "Alaska", składający się z 94 elementów, koszulka z autografem Roberta Lewandowskiego, pamiątki sportowe Jerzego Mazura, lot nad Zamkiem Książ czy kolacja przygotowana przez szefa kuchni Dworzysko. 

Podczas tegorocznej Gali zebrano 56 500 złotych. Pieniądze zostaną przekazane do podopiecznych Fundacji Salvator i Polskiego Towarzystwa Opieki Paliatywnej Oddział w Wałbrzychu.

Dodatkowo zbierano również pieniądze na odbudowę Zakładu Przyrodoleczniczego w Szczawnie-Zdroju.

 

Wasze komentarze

poniedziałek, 19.3.2018 08:36
poniedziałek, 19.3.2018 15:34
poniedziałek, 19.3.2018 11:44
przewozy międzynarodowe piątka bus
Auto Max
Auto Max
Księgarnia Psyche
Księgarnia Psyche
Skład opału Agro
Skład opału Agro
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Miral
Miral
Nadleśnictwo Świdnica
Nadleśnictwo Świdnica
Mati Autogaz
Mati Autogaz