komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk
LOTTO

wtorek, 23 stycznia 2018

Ildefonsa, Rajmunda

Szkot demolka na polskim weselu

czwartek, 10.8.2017 09:00 , komentarze: 6 , odsłony: 2320
kategorie artykułu:

Do zdarzenia doszło w nocy 6 sierpnia przy ul. Piastów Śląskich w Wałbrzychu. 33-letni Szkot bawił się na weselu,  jednak o godzinie 1:00 postanowił wyładować swoją frustrację na zabytkowych drzwiach jednego z pomieszczeń zamkowych. Pracownicy szybko powiadomili policję. 

Wezwani na interwencję funkcjonariusze Komisariatu Policji I także zostali zaatakowani przez mężczyznę. Najpierw Brytyjczyk uderzył ręką  jednego z policjantów, przez co uszkodził mu radiostację, a następnie próbował kopać, odpychać i szarpać policjantów za mundury oraz wykrzykiwał w ich kierunku wulgarne słowa w języku angielskim. Funkcjonariusze obezwładnili agresora i zatrzymali w policyjnym areszcie.

Straty, związane z uszkodzeniem wpisanych do rejestru zabytków drzwi, oszacowane zostały na kwotę ponad 2700 zł, a  zniszczona radiostacja warta była 2100 zł. Podejrzany przyznał się do zarzucanych mu czynów, złożył wyjaśnienia oraz wniosek o dobrowolne poddanie się karze. Funkcjonariusze zabezpieczyli mienie w kwocie 5 tysięcy złotych na poczet przyszłej kary.

 

Wasze komentarze

,,wyżej,,urodzonym też się zdarza
czwartek, 10.08.2017 13:31 autor:
Zgoda ale i my nie jesteśmy święci.
czwartek, 10.08.2017 16:40 autor: b.
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Mati Autogaz
Mati Autogaz
UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA
UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA
Skład opału Agro
Skład opału Agro
Miral
Miral
Auto Max
Auto Max
Nadleśnictwo Świdnica
Nadleśnictwo Świdnica
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Księgarnia Psyche
Księgarnia Psyche