komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk
LOTTO

wtorek, 20 marca 2018

Klaudii, Eufemii

Starostwo Powiatowe idzie na wojnę z prezydentem?

czwartek, 5.10.2017 11:14 , komentarze: 5 , odsłony: 1639
kategorie artykułu:

Po tym jak zbliża się realizacja planów przeprowadzki do zmodernizowanego budynku przy ulicy Kilińskiego instytucji pro społecznych, władze miasta zamierzają wprowadzić w życie kolejny etap prac. Nowa siedziba MOPSu, przeprowadzka Biura Federacji Konsumenta czy Związków Nauczycielstwa Polskiego jest już tylko jego konsekwencją. 

- W trakcie porządkowania terenu pomiędzy ulicami Kilińskiego - Słowackiego - Limanowskiego polegającego na wyburzaniu obiektów gospodarczych, komórek i przybudówek okazało się, że budynek przy ulicy Limanowskiego 5 jest w złym stanie technicznym. Jest to obiekt mieszkaniowo – gospodarczy z funkcją biurową, wynajmowany przez Gminę osobom prywatnym i instytucjom, w tym Powiatowemu Urzędowi Pracy - tłumaczy Arkadiusz Grudzień, rzecznik prasowy Urzędu Miasta.

W związku z koniecznością przeprowadzenia prac rozbiórkowych wspomnianego obiektu, wszyscy najemcy zostali poinformowani o tym fakcie we wrześniu. Stosowna informacja, zgodnie z zachowaniem ponad trzymiesięcznego terminu wypowiedzenia, obowiązująca w porozumieniu dotyczącym wynajmu, została przekazana pisemnie również do Powiatowego Urzędu Pracy w Wałbrzychu, który jest sygnatariuszem i stroną tego dokumentu. Powiatowy Urząd Pracy w Wałbrzychu realizuje dla Gminy Wałbrzych zadania związane z przeciwdziałaniem bezrobociu, otrzymując na ten cel dotację w wysokości ponad 2,5 mln zł rocznie. 

Uzasadnienie nie przekonało jednak pracowników Starostwa Powiatowego. Poniżej przedstawiamy oświadczenie Zarządu w tej sprawie. Czy to oznacza początek wojny pomiędzy stronami?

 

Wasze komentarze

Kto pisze te złośliwe komentarze? Po raz pierwszy mamy prezydenta,...
sobota, 14.10.2017 21:47 autor: Wałbrzyszanka
poniedziałek, 19.3.2018 08:00
wczoraj, 23 godz temu
poniedziałek, 19.3.2018 11:44
poniedziałek, 19.3.2018 08:36
czwartek, 15.3.2018 21:53
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Nadleśnictwo Świdnica
Nadleśnictwo Świdnica
Księgarnia Psyche
Księgarnia Psyche
Miral
Miral
Skład opału Agro
Skład opału Agro
Auto Max
Auto Max