komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk
LOTTO

wtorek, 20 marca 2018

Klaudii, Eufemii

Sprawdź swoje punkty przez internet

wtorek, 5.12.2017 13:00 , komentarze: 0 , odsłony: 294
kategorie artykułu:

Od dłuższego czasu punkty karne za wykroczenia w ruchu drogowym poza Komendą Miejską Policji w Wałbrzychu można sprawdzić także przez internet. Usługa weszła w życie w kwietniu 2017 roku. W kilku słowach przypominamy w jaki sposób z niej skorzystać.

Każdy, kto chce sprawdzić ilość punktów karnych uzyskanych za popełnienie wykroczeń w ruchu drogowym, może to zrobić w sposób tradycyjny przychodząc z dowodem osobistym do Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu przy ul. Mazowieckiej 2. 

Od kilku miesięcy istnieje jednak możliwość uzyskania aktualnych danych z ewidencji kierowców naruszających przepisy ruchu drogowego przez internet – za pomocą usługi sytemu CEPiK 2.0.

Wystarczy stworzyć profil zaufanym, który pozwoli potwierdzić naszą tożsamość. Instrukcję jak to zrobić jest dostępna na stronie internetowej: https://obywatel.gov.pl./zaloz-profil-zaufany#scenariusz-przez-internet.

Punkty karne sprawdzimy natomiast poprzez stronę: https://obywatel.gov.pl./kierowcy-i-pojazdy/punkty-karne-ile-mam-punktow-karnych-za-mandaty#scenariusz-przez-internet. Usługa jest bezpłatna.

źródło: KMP Wałbrzych

 

Wasze komentarze

Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Miral
Miral
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Księgarnia Psyche
Księgarnia Psyche
Auto Max
Auto Max
Nadleśnictwo Świdnica
Nadleśnictwo Świdnica
Skład opału Agro
Skład opału Agro