Skandal im nie przeszkodził! Gdańsk pokonany!

piątek, 16.2.2018 16:56 578 0

Do kuriozalnej sytuacji doszło w trakcie meczu wałbrzyszanek z AWFiS Gdańsk. Padający mokry śnieg sprawił, że na parkiet zaczęła się lać woda. Przeciekający dach doprowadziła do przerwania turnieju i przeprowadzki na inną halę.

Mecz przerwano przy stanie 0:0 gdy do końca pierwszej połowy zostało 4 minuty i 11 sekund. Decyzją organizatorów, zawody przeniesiono na halę przy ulicy Kartezjusza. Po wznowieniu gry lepiej na boisku czuła się wałbrzyska PWSZ. Dziewczyny grały mądrze bez zbędnego ryzyka. Spokojne oczekiwanie na błędy rywala pozwoliło jeszcze przed przerwą zdobyć pierwszą bramkę.

Po zmianie stron szybko drugiego gola zdobywa Mesjasz. Wałbrzyszanki w dalszym ciągu kontrolowały poczynania swoich rywalek co pozwoliło zdobyć trzecią bramkę. Dopiero od tego momentu zawodniczki z Gdańska zaczęły grać bardziej agresywnie. Dzięki dużemu zaangażowaniu udaje im się zdobyć gola, który jednak tylko podrażnił wałbrzyską drużynę. Tuż przed końcem meczu Julita Głąb strzela czwartą bramkę. Zwycięstwo nad Gdańskiem stało się faktem.

PWSZ Wałbrzych - AWFiS Gdańsk 4:1 (1:0) Dereń, Mesjasz, Ratajczak, Głąb