Sezon PENTAQUE rozpoczęty!

piątek, 20.4.2018 11:13 477 0

O udanym rozpoczęciu sezonu rozgrywek PETANQUE 2018 mogą mówić zawodnicy SKF „Sudety Petanque” w Boguszowie-Gorcach. W minioną sobotę w IV Turnieju z Domem Finansowym w Jedlinie Zdroju udział wzięło 8 boguszowskich zawodników. Bardzo dobry start -  pierwsze miejsce zajęli  Kałużny Artur, Matuszewski Dawid (Boguszów-Gorce)i Krzysztof Adamczak (zawodnik KP Leszno), pozostałe triplety zajęły miejsce ósme, dziewiąte i piętnaste. Podobnie było w niedzielę we Wrocławiu na 45 dubletów, które rywalizowały w Turnieju o Puchar Złotego Sokoła klub SKF „Sudety Petanque” reprezentowało 8 zawodników. Tym razem trzecie miejsce zajął Artur Kałużny i Dawid Matuszewski, pozostałe boguszowskie zespoły zajęły dalsze pozycje.
Należy zaznaczyć,że już w najbliższy weekend w Dzierżoniowie przed bularzami kolejne turnieje rangi pucharowej – Puchar Polski Dubletów i Puchar Polski Mixtów.

źródło: UM Boguszów-Gorce