komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk
LOTTO

wtorek, 23 stycznia 2018

Ildefonsa, Rajmunda

Ruszyło głosowanie na produkty regionalne – SGPEG

poniedziałek, 11.9.2017 10:59 , komentarze: 0 , odsłony: 138
kategorie artykułu:

Zachęcamy Państwa do głosowania na produkt regionalny z Gminy Głuszyca – smażony pstrąg z łowiska „Złota Woda” w Łomnicy. Głosowanie odbywa się w ramach projektu Stowarzyszenia Gmin Polskich Euroregionu Glacensis, stowarzyszenia, którego jednym z członków jest Gmina Głuszyca.

Jednym z działań projektu SGPEG pn. „Promocja współpracy  w Euroregionie Glacensis” jest przygotowanie polsko-czeskiego kalendarza z dwunastoma produktami regionalnymi wybranymi z obu stron granicy. Na stronie internetowej Euroregionu Glacensis http://glacensis.treespot.pl/ uruchomiono badanie popularności produktów regionalnych. Przedstawiamy tradycyjne produkty regionalne dla polskich i czeskich producentów, które zostały wybrane z terenu Euroregionie Glacensis. Celem badania jest popularyzacja tych produktów i uzyskanie opinii publicznej o ich popularności.

Zapraszamy Państwa do głosowania na temat swojego ulubionego produktu ze strony polskiej i czeskiej. Klikając na przycisk „zagłosuj“, oddajesz mu swój głos, możesz zagłosować tylko raz. Ankieta będzie prowadzona do 15 października 2017 roku.

Po ukończeniu, w kalendarzu Euroregionu Glacensis na 2018 r. zostaną opublikowane 24 najbardziej popularne produkty regionalne (12 dla polskiej i 12 dla czeskiej części).

STOWARZYSZENIE GMIN POLSKICH
EUROREGIONU GLACENSIS UL. ŁUKASIEWICZA 4a/2 57-300 Kłodzko

Email: biuro@eg.ng.pl

Tel. 74/8677130    Fax: 74/8677128

www.euroregion-glacensis.ng.pl

 

Wasze komentarze

Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Auto Max
Auto Max
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Skład opału Agro
Skład opału Agro
Księgarnia Psyche
Księgarnia Psyche
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Miral
Miral
UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA
UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA
Nadleśnictwo Świdnica
Nadleśnictwo Świdnica