komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk
LOTTO

wtorek, 20 marca 2018

Klaudii, Eufemii

Rozwijaj biznes w dobrym Towarzystwie

środa, 11.10.2017 20:57 , komentarze: 0 , odsłony: 318
kategorie artykułu:

Towarzystwa Biznesowe SA to inicjatywa, która łączy przedsiębiorców o konserwatywnych wartościach, aby pomagali sobie w rozwoju biznesu. Wierzymy w to, że przedsiębiorcy, którzy prowadzą biznes w sposób uczciwy, rzetelny, oparty na zaufaniu i wdzięczności mogą rozwijać się szybciej.

W Wałbrzychu powstała grupa, dla której tego typu spotkania, to dopiero początek drogi. Jednocześnie wysoka frekwencja pozwala sądzić, że jest to potrzebna forma rozwoju.

- Obecnie Towarzystwa Biznesowe działają w kilkunastu miastach w Polsce. Ich liczba stale się powiększa – pisze w a artykule wstępnym czasopisma wydawanego przez Towarzystwa Biznesowe, Maciej Gnyszka.

Słowa inicjatora pomysłu potwierdzają nietuzinkową umiejętność przekuwania idei w sukces. Grupa biznesmenów postanowiła poszerzyć swoją działalność o region wałbrzyski. Na drugim śniadaniu biznesowym zjawiło się kilkunastu przedstawicieli firm z różnych branż.

Zaczęło się od strawy duchowej co stanowi pewnego rodzaju rytuał i w pewnym sensie pozwala przełamać pierwsze oznaki tremy. Modlitwa przeważnie ludzi łączy niż dzieli. Z takim podejściem dużo łatwiej jest zaprezentować walory własnego biznesu. Łatwiej jest też przekonać zebranych, że to właśnie ze mną warto porozmawiać o ewentualnych formach współpracy. I co najważniejsze to dzięki tej pierwszej przemowie łatwiej jest zachęcić uczestników spotkania do podzielenia się najcenniejszym skarbem każdego przedsiębiorcy czyli kontaktami.

Wałbrzyska grupa rozwija się prężnie. Zainteresowanych do dołączenia do Towarzystwa Biznesowego, które z biegiem czasu zaczęło uzyskiwać miano klubu elitarnego, przybywa. Z ciekawością będziemy przyglądać się inicjatywie, dzięki której wielu osiągnęło sukces.

 

Wasze komentarze

wczoraj, 8 godz temu
wczoraj, 8 godz temu
wczoraj, 13 godz temu
wczoraj, 17 godz temu
niedziela, 18.3.2018 23:05
1
niedziela, 18.3.2018 11:45
niedziela, 18.3.2018 11:42
piątek, 16.3.2018 20:15
piątek, 16.3.2018 14:50
piątek, 16.3.2018 09:00
Skład opału Agro
Skład opału Agro
Nadleśnictwo Świdnica
Nadleśnictwo Świdnica
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Księgarnia Psyche
Księgarnia Psyche
Miral
Miral
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Auto Max
Auto Max