komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk
LOTTO

wtorek, 20 marca 2018

Klaudii, Eufemii

Rozlany olej na ulicy Wrocławskiej w Wałbrzychu

wtorek, 10.10.2017 13:58 , komentarze: 0 , odsłony: 1400
kategorie artykułu:

Plama oleju i stłuczka na ulicy Wrocławskiej w Wałbrzychu. Policja przy pomocy Straży Miejskiej i Straży Pożarnej kierowała ruch objazdem. Przejazd samochodem od Starego Zdroju do Piaskowej Góry był bardzo utrudniony.

Prawdopodobną przyczyną zanieczyszczenia drogi był wyciek oleju z przejeżdżającego ulicą Wrocławską ciągnika siodłowego z naczepą. Plama uniemożliwiała ruch samochodów. Szybka reakcja strażaków umożliwiła zabezpieczenie sąsiedniego pasa ruchu, dzięki czemu nie doszło do paraliżu komunikacyjnego w mieście.

Zanim jednak udało się zapanować nad sytuacją na skrzyżowaniu ulic Głównej z Wrocławską doszło do kolizji dwóch samochodów.

- Jedna z osób uskarżała się na dolegliwości powypadkowe. Wezwaliśmy na miejsce ratowników medycznych. Do momentu przyjazdu pogotowia udzielaliśmy poszkodowanym pomocy - mówi Robert Strojny z Państwowej Straży Pożarnej w Wałbrzychu.

Nad zachowaniem płynności w ruchu działały wszystkie rodzaje służb. Pomimo objazdu zdarzenie miało miejsce w godzinach szczytu. Na drogach utworzyły się duże korki, które wystawiły cierpliwość kierowców na dużą próbę. 

- Prace nad oczyszczeniem drogi zostały już zakończone. Droga jest przejezdna - dodaje Robert Strojny.

 

Wasze komentarze

poniedziałek, 19.3.2018 08:00
wczoraj, 23 godz temu
poniedziałek, 19.3.2018 11:44
poniedziałek, 19.3.2018 08:36
czwartek, 15.3.2018 21:53
Skład opału Agro
Skład opału Agro
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Księgarnia Psyche
Księgarnia Psyche
Nadleśnictwo Świdnica
Nadleśnictwo Świdnica
Miral
Miral
Auto Max
Auto Max
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki