wesele.doba.pl
pks
mpk
LOTTO

niedziela, 25 lutego 2018

Wiktora, Cezarego

PRACA - księgowa/ księgowy

piątek, 19.1.2018 15:44 , odsłony: 140
kategorie artykułu:

KSIĘGOWA / KSIĘGOWY

Miejsce pracy: Wałbrzych

OPIS STANOWISKA:

  • dekretowanie i księgowanie dokumentów sprzedaży i zakupu,
  • dekretowanie rozliczeń międzyokresowych kosztów, amortyzacji,
  • przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych,
  • przygotowywanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów bankowych,
  • księgowanie raportów kasowych, dokumentów wewnętrznych,
  • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami,
  • bieżąca weryfikacja zapisów na kontach,
  • bieżąca współpraca z partnerami wewnętrznymi i zewnętrznymi,
  • rozliczanie należności i zobowiązań.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie kierunkowe,
  • minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku księgowego,
  • znajomość przepisów podatkowych i Ustawy o Rachunkowości,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • dobra organizacja pracy,
  • odpowiedzialność, dokładność, terminowość,
  • umiejętność pracy w zespole.

OFERUJEMY:

  • atrakcyjną i odpowiedzialną pracę,
  • program szkoleń Toyoty, poparty certyfikatami Toyoty Motor Poland,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • szkolenia produktowe oraz możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w doświadczonym zespole,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • umowę o pracę.

Dokumenty aplikacyjne w formie CV i listu motywacyjnego prosimy wysyłać na adres:

 praca@toyotanowakowski.pl

Wpisując w temacie wiadomości  nazwę stanowiska na które Państwo aplikują.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Toyota Bielany Nowakowski Sp. z o.o. z siedzibą w 55-040 Bielany Wrocławskie, ul. Czekoladowa 10, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

poniedziałek, 20.2.2017 12:35
piątek, 10.11.2017 15:45
piątek, 2.2.2018 13:34
piątek, 2.2.2018 11:21
czwartek, 25.1.2018 10:50
wtorek, 29.4.2014 11:34
wtorek, 5.7.2016 18:59
poniedziałek, 23.5.2016 09:03
Muzeum Techniki
Nadleśnictwo Świdnica
Księgarnia Psyche
Auto Max
Auto Max
Miral
Miral
Mati Autogaz
Skład opału Agro