wesele.doba.pl
pks
mpk
LOTTO

sobota, 24 lutego 2018

Macieja, Bogusza

PRACA doradca ds sprzedaży samochodów używanych

piątek, 19.1.2018 15:46 , odsłony: 133
kategorie artykułu:

DORADCA DS. SPRZEDAŻY SAMOCHODÓW UŻYWANYCH

Miejsce pracy: Wałbrzych

OPIS STANOWISKA:

  • aktywne pozyskiwanie i obsługa Klientów,
  • sprzedaż samochodów używanych,
  • analiza potrzeb Klientów i dostosowywanie do nich oferowanych produktów,
  • przygotowywanie ofert handlowych,
  • realizacja założonych planów sprzedażowych,
  • budowanie pozytywnego wizerunku Firmy na rynku lokalnym.

WYMAGANIA:

  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży samochodów używanych,
  • umiejętności handlowe i prowadzenia negocjacji,
  • zdolności interpersonalne, wysoka kultura osobista,
  • dobra organizacja pracy, systematyczność,
  • asertywność i odpowiedzialność,
  • znajomość pakietu MS Office będzie dodatkowym atutem,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

OFERUJEMY:

  • atrakcyjną, pełną wyzwań pracę,
  • program szkoleń Toyoty, poparty certyfikatami Toyoty Motor Poland,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system bonusowy zależne od osiąganych wyników,
  • szkolenia produktowe oraz możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w doświadczonym zespole,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • umowę o pracę.

Dokumenty aplikacyjne w formie CV i listu motywacyjnego prosimy wysyłać na adres:

 praca@toyotanowakowski.pl

Wpisując w temacie wiadomości  nazwę stanowiska na które Państwo aplikują.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Toyota Bielany Nowakowski Sp. z o.o. z siedzibą w 55-040 Bielany Wrocławskie, ul. Czekoladowa 10, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

poniedziałek, 20.2.2017 12:35
piątek, 10.11.2017 15:45
piątek, 2.2.2018 13:34
piątek, 2.2.2018 11:21
czwartek, 25.1.2018 10:50
wtorek, 29.4.2014 11:34
wtorek, 5.7.2016 18:59
poniedziałek, 23.5.2016 09:03
Miral
Miral
Auto Max
Auto Max
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Skład opału Agro
Nadleśnictwo Świdnica
Księgarnia Psyche