komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk
LOTTO

środa, 24 stycznia 2018

Felicji, Franciszka

Porwali, pobili, zamierzali zabić

piątek, 12.5.2017 06:00 , komentarze: 1 , odsłony: 5028
kategorie artykułu:

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze, w wyniku prowadzonych działań, ustalili i zatrzymali trzy osoby podejrzane o usiłowanie zabójstwa 28 – letniego mieszkańca Gminy Czarny Bór.

Do zdarzenia doszło w nocy z 7 na 8 maja. Pokrzywdzony przebywając na terenie Kamiennej Góry zadzwonił po swoich znajomych z prośbą o podwiezienie go do innej miejscowości na terenie powiatu wałbrzyskiego.

W umówione miejsce podjechał samochód osobowy z trzema osobami w środku. Mężczyzna niczego nie podejrzewając wsiadł do środka. Dopiero po chwili zorientował się, że coś jest nie tak.

Samochód zboczył z trasy i skierował się do byłego kamieniołomu w miejscowości Borówno.

Ofiara po wyjściu z pojazdu została przewrócona na ziemię i była brutalnie pobita przez sprawców. Pokrzywdzonemu w pewnym momencie udało się oswobodzić i uciec przez las do pobliskiego Krzeszowa.

Policjanci w toku prowadzonych czynności dokonywali kolejno zatrzymań podejrzanych. W jednym z mieszkań na terenie Gminy Czarny Bór dokonali zatrzymania ukrywającego się 22– latka. Mężczyzna nie chciał jednak poddać się bez walki i zaatakował policjantów. Po jego obezwładnieniu został zatrzymany. Podejrzanym przedstawiono zarzuty usiłowania zabójstwa, za które odpowiedzą przed sądem. Za usiłowanie zabójstwa grozi surowa kara od 12 do 25 lat pozbawienia wolności. Sąd Rejonowy w Kamiennej Górze zastosował tymczasowe aresztowanie wobec trzech zatrzymanych na okres trzech miesięcy.

 

Wasze komentarze

Jeden wieczór, jeden głupi pomysł i całe życie zniszczone.
piątek, 12.05.2017 13:19 autor: Łukasz
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Auto Max
Auto Max
Nadleśnictwo Świdnica
Nadleśnictwo Świdnica
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Miral
Miral
UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA
UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA
Księgarnia Psyche
Księgarnia Psyche
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Skład opału Agro
Skład opału Agro