komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk
LOTTO

wtorek, 20 marca 2018

Klaudii, Eufemii

Policjanci pilotowali samochód z mężczyzną po poważnym wypadku

poniedziałek, 27.11.2017 15:44 , komentarze: 2 , odsłony: 2789
kategorie artykułu:

Podjęli szybką i trafną decyzję. Policjanci prewencji Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu udzielili niezwłocznej pomocy 39-letniemu mieszkańcowi Wałbrzycha, który w niedzielny poranek uległ poważnemu wypadkowi podczas prac remontowo-budowlanych. Dzięki szybkiej reakcji funkcjonariuszy, lekarzom udało się przyszyć trzy odcięte palce prawej dłoni mężczyzny.

Był niedzielny poranek. Policjanci Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu w ramach działań pilnowali bezpieczeństwa w rejonie wałbrzyskich dzielnic Stary Zdrój i Nowe Miasto. Około godziny 9:45 podczas patrolu ul. 11 Listopada funkcjonariusze zostali poproszeni przez kierującego innym pojazdem o pomoc. Okazało się, że  mężczyzna wiezie 39-letniego mieszkańca Wałbrzycha, który w wyniku wykonywania remontu komina uległ wypadkowi. Prawą dłoń wałbrzyszanina przygniótł odcinek rury, odcinając mu trzy palce.

Policjanci poinformowali dyżurnego o natychmiastowym udzieleniu pomocy 39-latkowi i niezwłocznie przy użyciu sygnałów pojazdu uprzywilejowanego przeprowadzili pilotaż poszkodowanego do szpitala przy ul. Sokołowskiego w Wałbrzychu. W zaistniałej sytuacji każda sekund była cenna. Mężczyzna na czas trafił do szpitala. Tam lekarze przyszyli mu odcięte palce. 

 

Wasze komentarze

W niedzielę rury montował?Czyzby kara Boża?
wtorek, 28.11.2017 10:02 autor: Xxl
wczoraj, 13 godz temu
wczoraj, 17 godz temu
czwartek, 15.3.2018 21:53
Auto Max
Auto Max
Miral
Miral
Księgarnia Psyche
Księgarnia Psyche
Nadleśnictwo Świdnica
Nadleśnictwo Świdnica
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Skład opału Agro
Skład opału Agro
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki