komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk
LOTTO

niedziela, 25 marca 2018

Marioli, Wieczyslawa

Policja zadba o bezpieczeństwo na stokach

poniedziałek, 15.1.2018 17:00 , komentarze: 0 , odsłony: 234
kategorie artykułu:

Rozpoczęły się ferie zimowe, dlatego jako policjanci apelujemy do wszystkich wybierających się na stoki narciarskie o zachowanie zasad bezpiecznej jazdy. Pamiętajmy także, aby dojeżdżając w miejsce wypoczynku zaparkować swoje pojazdy w sposób przepisowy, tak aby nie utrudniły one ruchu w rejonach górskich innym użytkownikom dróg.

Przez najbliższe dwa tygodnie dzieci, młodzież oraz pasjonaci sportów zimowych odwiedzać będą stoki narciarskie. W naszym powiecie na nartach, bądź sankach można zjeżdżać w Rzeczce koło Walimia, z „Dzikowca” w Boguszowie-Gorcach oraz w należącej administracyjnie do Mieroszowa „Andrzejówce”.

Informujemy, że celem zapewnienia ładu i porządku publicznego, w rejony odwiedzane przez miłośników białego szaleństwa, skierowane zostały dodatkowe policyjne patrole.  Celem podjętych działań będzie ułatwienie ruchu pojazdów i zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim użytkownikom dróg. Wzmożone kontrole Policji dotyczyć będą przede wszystkim kierujących, którzy nie stosują się do obowiązujących przepisów ruchu drogowego, a swoim zachowaniem stwarzają zagrożenie w ruchu. Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu będą pilnować, aby dzieci przewożone były w fotelikach, a pasażerowie mieli zapięte pasy.

 

Wasze komentarze

niedziela, 18.3.2018 11:39
czwartek, 15.3.2018 13:46
wtorek, 6.3.2018 15:20
piątek, 23.2.2018 14:02
Księgarnia Psyche
Księgarnia Psyche
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Nadleśnictwo Świdnica
Nadleśnictwo Świdnica
Skład opału Agro
Skład opału Agro
przewozy międzynarodowe piątka bus
Auto Max
Auto Max
Miral
Miral
Mati Autogaz
Mati Autogaz