komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk
LOTTO

środa, 24 stycznia 2018

Felicji, Franciszka

Pasowanie klas mundurowych w ZS nr 4

piątek, 10.11.2017 20:20 , komentarze: 1 , odsłony: 2433
kategorie artykułu:

W Zespole Szkół nr 4 w Wałbrzychu odbyła się uroczystość ślubowania kadetów klas mundurowych, którzy swoje dalsze życiowe plany wiążą z zawodem policjanta lub strażaka. W uroczystości uczestniczyli prezydent Wałbrzycha Roman Szełemej, Beata Mucha przewodnicząca biura poselskiego Michała Dworczyka, Komendant Miejski Policji w Wałbrzychu mł. insp. Maciej Januszkiewicz oraz Zastępca Komendanta Miejskiego w Wałbrzychu mł. insp. Zbigniew Oryl.

W tym roku naukę w I klasach mundurowych rozpoczęło blisko 100 uczniów. Kadeci klasy policyjnej realizują program nauczania rozszerzony o zagadnienia dotyczące zawodu. Zajęcia z zakresu wiedzy o Policji, wybranych elementów prawa, czy specyfiki policyjnej pracy prowadzą w Zespole Szkół nr 4 funkcjonariusze Komisariatu Policji I w Wałbrzychu oraz Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu. 

Po uroczystym ślubowaniu głos zabrał Komendant Miejski Policji w Wałbrzychu mł. insp. Maciej Januszkiewicz. W swoim wystąpieniu pogratulował kadetom wyboru kierunku kształcenia. Życzył im samych sukcesów zarówno w życiu osobistym, jak i w nauce. Na zakończenie podkreślił, że ma nadzieję, iż po zakończeniu szkolenia wstąpią w szeregi Policji i za kilka lat z dumą wypowiedzą słowa roty ślubowania.

 

Wasze komentarze

a można dostać link z filmem jak śpiewała dziewczyna...
niedziela, 12.11.2017 12:43 autor: gosc na ślubowaniu
UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA
UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA
Nadleśnictwo Świdnica
Nadleśnictwo Świdnica
Miral
Miral
Księgarnia Psyche
Księgarnia Psyche
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Skład opału Agro
Skład opału Agro
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Auto Max
Auto Max