komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk
LOTTO

czwartek, 26 kwietnia 2018

Marzeny, Klaudiusza

Okazja czyni złodzieja

poniedziałek, 16.4.2018 12:41 , komentarze: 0
kategorie artykułu:

Wykorzystali nieuwagę użytkownika samochodu i ukradli z otwartego pojazdu laptopa o wartości 1700 złotych. Mowa o dwóch wałbrzyszanach w wieku 20 i 26 lat. Mężczyźni kilka dni po zdarzeniu zostali zatrzymani, a mienie odzyskane przez policjantów.

Dwaj młodzi wałbrzyszanie 3 kwietnia bm. dokonali kradzieży z zaparkowanego przy ul. Moniuszki w Wałbrzychu samochodu marki Iveco, a następnie odjechali innym pojazdem w nieznanym kierunku.

Przeprowadzone przez policjantów Komisariatu Policji II w Wałbrzychu działania operacyjne doprowadziły do ustalenia obu sprawców. Młodszy z  nich został zatrzymany przez funkcjonariuszy Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu 9 kwietnia tego roku podczas kontroli drogowej na ul. Sienkiewicza w Szczawnie-Zdroju. Następnego dnia w ręce mundurowych z „dwójki” przy ul. Daszyńskiego w Wałbrzychu wpadł 26-latek. 

W toku wykonanych czynności policjanci udowodnili 20-letniemu wałbrzyszaninowi dodatkowo dwukrotną jazdę samochodem pomimo wydanego przez Sąd Rejonowy w Wałbrzychu zakazu prowadzenia pojazdów. Funkcjonariusze odzyskali także skradzionego laptopa.

Obaj mężczyźni staną teraz przed sądem i odpowiedzą za kradzież. 20-latek dodatkowo za złamanie zakazu sądowego. Wałbrzyszanom grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

źródło: KMP w Wałbrzychu

 

Wasze komentarze

dzisiaj, 8 godz temu
dzisiaj, 8 godz temu
dzisiaj, 13 godz temu
środa, 25.4.2018 16:25
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
przewozy międzynarodowe piątka bus
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Księgarnia Psyche
Księgarnia Psyche
Miral
Miral
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Skład opału Agro
Skład opału Agro
Auto Max
Auto Max