komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk
LOTTO

środa, 21 marca 2018

Lubomira, Benedykta

Nowa siedziba MOPSu otwarta

poniedziałek, 20.11.2017 20:04 , komentarze: 0 , odsłony: 1021
kategorie artykułu:

20 listopada w obecności parlamentarzystów, przedstawicieli władz wojewódzkich, samorządowych i miasta odbyło się uroczyste otwarcie nowej siedziby Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.

Nowy budynek mieści się przy ulicy Kilińskiego 1. Miejsce zostało zaadaptowane po tym jak przez wiele lat było nieużywane. Prace remontowe objęły między innymi roboty rozbiórkowe, wymianę i wykonanie konstrukcji pokrycia dachu, fundamentów, montaż windy, wykonanie instalacji wodno-kanalizacyjnej, centralnego ogrzewania czy budowę kotłowni gazowej. Koszt remontu blisko 7 milionów złotych. Jest to kwota wyższa o prawie 2 miliony niż pierwotnie zakładano.

- W nowej siedzibie znajdzie się miejsce dla wszystkich pracowników Ośrodka Pomocy Społecznej. Dotychczas pracowaliśmy na ulicy Beethovena. Jest to miejsce oddalone od centrum miasta, skąd utrudniony jest dojazd do centrum miasta. W nowym miejscu umieściliśmy zespoły pracy socjalnej czyli ponad 170 osób. Dotarcie do klientów pomocy społecznej będzie łatwiejsze - powiedziała Grażyna Urbańska, dyrektor wałbrzyskiego MOPSu.

Wnętrza nowej siedziby wałbrzyskiego MOPS

 

Wasze komentarze

poniedziałek, 19.3.2018 08:36
poniedziałek, 19.3.2018 15:34
poniedziałek, 19.3.2018 11:44
Auto Max
Auto Max
Miral
Miral
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
przewozy międzynarodowe piątka bus
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Księgarnia Psyche
Księgarnia Psyche
Skład opału Agro
Skład opału Agro
Nadleśnictwo Świdnica
Nadleśnictwo Świdnica
Mati Autogaz
Mati Autogaz