komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk
LOTTO

poniedziałek, 26 lutego 2018

Miroslawa, Aleksandra

Nowa rozdzielnia instalacji elektrycznej

czwartek, 19.10.2017 12:01 , komentarze: 0 , odsłony: 462
kategorie artykułu:

Na Piaskowej Górze w Wałbrzychu, na ulicy Kornela Makuszyńskiego powstanie nowa rozdzielnia instalacji elektrycznej. Przewody zostaną przeniesione pod ziemię. Rozpoczęły się już pierwsze prace budowlane. Nie wszystkim mieszkańcom podoba się pomysł.

- Nie wiem dlaczego akurat tu chcą wybudować rozdzielnię. Czy zawsze kiedy jest jakiś kawałek placu trzeba go wykorzystywać do takich celów? - pyta mieszkaniec ulicy.

Projekt budowy rozdzielni zakłada stworzenie nowoczesnej, spełniającej wszelkie wymogi bezpieczeństwa instalacji, która docelowo ma służyć przede wszystkim odbiorcom usługi. Mieszkańcy problem widzą przede wszystkim w rozmachu budowy. 

- Jeżeli efekt końcowy obejmie całość wykopalisk, to będzie to zbyt duża budowla - mówi Katarzyna. To obok bloku, którym mieszka kobieta rozkopano jeden z nielicznych wolnych placów. - Przeważnie tutaj bawiły się moje dzieci, a ja w każdej chwili widziałam je z okna.

Według inwestora ostateczny efekt prac budowlanych nie będzie nikomu zagrażał. Miejsce zaś zostanie wykorzystane efektywnie i z korzyścią dla wszystkich odbiorców usługi. Sami pracownicy stwierdzili, że to dziwne, że akurat dzieci są kością przetargową przy okazji ich budowy.

- Dla dzieci są place zabaw i specjalne przygotowane miejsca do zabawy. Może to rodzicom nie chce się im poświęcić swojego czasu - pyta ironicznie jeden z nich.

Niezależnie od punktu widzenia, zarówno jedna jak i druga strona ma swoje racje. Wydaje się również, że nie ma powodu doszukiwać się problemu w sytuacji gdy tworzy się coś dla ogólnego dobra.

 

Wasze komentarze

wczoraj, 6 godz temu
sobota, 24.2.2018 10:35
9
piątek, 23.2.2018 10:00
2
czwartek, 22.2.2018 09:19
wtorek, 20.2.2018 14:03
wtorek, 20.2.2018 09:27
1
Księgarnia Psyche
Księgarnia Psyche
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Auto Max
Auto Max
Nadleśnictwo Świdnica
Nadleśnictwo Świdnica
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Miral
Miral
Skład opału Agro
Skład opału Agro