komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk
LOTTO

wtorek, 20 marca 2018

Klaudii, Eufemii

Mikołajki w schronisku dla zwierząt

niedziela, 3.12.2017 09:02 , komentarze: 2 , odsłony: 1637
kategorie artykułu:

6 grudnia Święty Mikołaj zawita z prezentami do wszystkich dzieci. Miłośnicy zwierząt spotkali się z nim odrobinę wcześniej w wałbrzyskim schronisku. Inicjatora akcji, Arkadiusza Sadowskiego finał przerósł najśmielsze oczekiwania.

- Osobiście przywiozłem około 150 kg karmy, którą zbieraliśmy wspólnie. Teraz jest już pięć razy tyle – mówi pan Arkadiusz

Kilkadziesiąt osób zdecydowało się wziąć osobisty udział w mikołajkowym spotkaniu. Byli ludzie młodzi i starsi. Przyjechały rodziny z dziećmi. Każdy chciał pomóc. Każdy coś od siebie dał.

Gdy wszystkie dary zostały już zebrane w jednym miejscu, chętni zabrali psy na długi spacer. Kolejka była długa. Nikt się jednak nie spodziewał takiego zakończenia akcji.

- Wszystkim serdecznie dziękuję w imieniu swoim i schroniska za podarki i spacery z psiaczkami. Jesteście super, aż zabrakło psiaków na spacery – cieszy się pan Arek.

Akcja zbierania karmy trwała ponad miesiąc. W tym czasie coraz więcej chętnych zgłaszało się, przekazując jedzenie. W sumie udało się zebrać blisko pół tony karmy. To prawdziwy sukces. Kolejna zbiórka planowana jest na Wielkanoc.

 

Wasze komentarze

Mega akcja następna na wielkanoc:)
poniedziałek, 04.12.2017 08:26 autor: Arek S
I oby w każdy weekend było tyle chętnych do spacerów...
poniedziałek, 04.12.2017 07:46 autor: Kasia
Skład opału Agro
Skład opału Agro
Auto Max
Auto Max
Nadleśnictwo Świdnica
Nadleśnictwo Świdnica
Księgarnia Psyche
Księgarnia Psyche
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Miral
Miral
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele