komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk
LOTTO

środa, 21 marca 2018

Lubomira, Benedykta

Miał zakaz sądowy, a dwukrotnie siadał za kółkiem.

czwartek, 8.3.2018 15:23 , komentarze: 0 , odsłony: 308
kategorie artykułu:

Wałbrzyscy policjanci dwukrotnie zatrzymali tego samego kierującego, który nie zastosował się do wydanego przez Sąd Rejonowy w Wałbrzychu zakazu prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. Sprawy 28-letniego mieszkańca Boguszowa-Gorc po raz kolejny trafią więc na wokandę. Za popełnione czyny mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

Do pierwszego zdarzenia doszło 6 marca bm. około godziny 8:45 na ul. Ciechocińskiej w Wałbrzychu. Patrol Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu zauważył jadący tą ulicą samochód marki Renault i postanowili zatrzymać pojazd do kontroli drogowej. W toku legitymowania policjanci ustalili, że 28-letni kierujący nie miał przy sobie prawa jazdy i posiadał aktywny zakaz sądowy prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. Mężczyźnie funkcjonariusze zakazali dalszej jazdy, a samochód przekazali osobie wskazanej.

To jednak nie był koniec problemów boguszowianina. Mężczyzna tego samego dnia postanowił  ponownie wsiąść „za kółko” i po raz drugi został zatrzymany, tym razem około godziny 21 na ul. Piłsudskiego w Wałbrzychu, przez policjantów Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu. 28-latek odpowie teraz przed sądem za dwukrotne złamanie zakazu sądowego. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 5, a także dożywotni zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi.

 

Wasze komentarze

poniedziałek, 19.3.2018 08:36
poniedziałek, 19.3.2018 15:34
poniedziałek, 19.3.2018 11:44
Księgarnia Psyche
Księgarnia Psyche
Nadleśnictwo Świdnica
Nadleśnictwo Świdnica
Auto Max
Auto Max
Miral
Miral
Skład opału Agro
Skład opału Agro
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Mati Autogaz
Mati Autogaz
przewozy międzynarodowe piątka bus