komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk
LOTTO

wtorek, 23 stycznia 2018

Ildefonsa, Rajmunda

Masz zainstalowaną kamerę w samochodzie? Sprawdź nagranie

czwartek, 3.8.2017 14:00 , komentarze: 0 , odsłony: 523
kategorie artykułu:

Wałbrzyska policja apeluje do wałbrzyszan, którzy posiadają w samochodach kamery rejestrujące jazdę o sprawdzenie swoich nagrań. Być może złodziej z wałbrzyskiego hospicjum został zarejestrowany przez przejeżdżające pojazdy, a Państwa materiał wideo pomoże nam go zidentyfikować.

Jeżeli przejeżdżali Państwo 29 lipca 2017 roku około godziny 13:30 przez dzielnicę Piaskowa Góra, to prosimy o sprawdzenie swoich nagrań. Być może państwa kamera zarejestrowała sprawcę kradzieży kasetki z pieniędzmi pochodzącymi z dobrowolnych datków na rzecz Polskiego Towarzystwa Opieki Paliatywnej znajdującego się przy ul. Krasińskiego 8 w Wałbrzychu. 

Mężczyzna po dokonaniu kradzieży mógł udać się z ul. Krasińskiego bezpośrednio w kilka miejsc. Oto wykaz ulic w Wałbrzychu, które w pierwszej kolejności musiał pokonać:
- ul. Tysiąclecia
- ul. Piętnastolecia
- ul. Mieszka I
- ul. Broniewskiego
- ul. Główna
- ul. Wyszyńskiego 

Sprawca ubrany był w szarą bluzę z kapturem i jeansy koloru niebieskiego.  Płachta, którą okrył kasetkę z pieniędzmi po kradzieży miała natomiast kolor pomarańczowy. Jeżeli został zarejestrowany przez kamery, łatwo będzie można go rozpoznać. 

Wszelkie informacje mogące pomóc w ustaleniu sprawcy tego zdarzenia prosimy kierować bezpośrednio do Komisariatu Policji I w Wałbrzychu znajdującego się przy ul. Wrocławskiej 69 lub telefonicznie u dyżurnego jednostki (74) 842-03-31, a także poprzez numer alarmowy policji 997.

źródło: KMP w Wałbrzychu

 

Wasze komentarze

wczoraj, 11 godz temu
czwartek, 18.1.2018 18:16
środa, 17.1.2018 21:33
Miral
Miral
Nadleśnictwo Świdnica
Nadleśnictwo Świdnica
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Skład opału Agro
Skład opału Agro
Auto Max
Auto Max
Księgarnia Psyche
Księgarnia Psyche
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA
UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki