komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk
LOTTO

środa, 24 stycznia 2018

Felicji, Franciszka

Marcin Raczyński - sukces czy porażka

wtorek, 7.11.2017 19:22 , komentarze: 0 , odsłony: 1051
kategorie artykułu:

W 2014 roku w Mieroszowie trwała zażarta walka o fotel burmistrza miasta. W pierwszej turze najwięcej głosów otrzymało dwóch kandydatów. Marcin Raczyński i Andrzej Lipiński. Obaj panowie zapowiadali lepsze jutro. Przejęcie przez nich władzy miało być powiewem świeżego powietrza. Wygrał Marcin Raczyński. Minęły trzy lata. Według mieszkańców nie zmieniło się nic.

Działania burmistrza zniesmaczyły wyborców już na początku kadencji. Wielu z nich wypomina mu walkę z radnymi o podwyżkę własnej pensji i później długi okres bezczynności.

- W tej chwili burmistrz się lansuje bo zbliżają się wybory. Trzeba się pokazać, ale przecież wyborcy nie są głupi - mówi mieszkaniec Mieroszowa.

W prywatnym archiwum jednego z mieszkańców miasta zachowała się ulotka przedwyborcza obecnego burmistrza. Na podstawie zawartych w niej informacji regionalny portal mieroszowdawniej.pl przygotował ankietę, w której można ocenić prace Marcina Raczyńskiego. 

Wyniki są dla urzędującego burmistrza bardzo nieprzychylne. W trakcie pisania artykułu oddano 237 głosów. 137 z nich odnosiło się negatywnie do pracy pana Raczyńskiego. Na plus zagłosowało 56 osób. Zaledwie 18 wstrzymało się od oceny.

Chcesz zagłosować - KLIKNIJ TUTAJ -

W przyszłym roku odbędą się wybory samorządowe. Wyborcy będą mieli możliwość wyrażenia własnej opinii, która zaważy nad tym czy Marcin Raczyński zasłużył na kolejną kadencję.

***

wykres wraz wynikami ankiety oraz program przedwyborczy udostępniony dzięki uprzejmości Marcina Fliegera

 

Wasze komentarze

wczoraj, 17 godz temu
poniedziałek, 22.1.2018 21:53
poniedziałek, 22.1.2018 17:00
2
poniedziałek, 22.1.2018 14:09
czwartek, 18.1.2018 18:16
Księgarnia Psyche
Księgarnia Psyche
Nadleśnictwo Świdnica
Nadleśnictwo Świdnica
Auto Max
Auto Max
Skład opału Agro
Skład opału Agro
UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA
UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Miral
Miral