komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk
LOTTO

wtorek, 20 lutego 2018

Leona, Ludomira

Konkurs recytatorski - Smerfik - rozstrzygnięty

sobota, 22.4.2017 09:20 , komentarze: 0 , odsłony: 757
kategorie artykułu:

W czwartek 20 kwietnia br. w sali widowiskowej Miejskiej Biblioteki Publicznej – Centrum Kultury w Boguszowie-Gorcach odbył się finał Powiatowego Konkursu Recytatorskiego „SMERFIK”.

W konkursie wzięło udział blisko 30 uczestników z przedszkoli i szkół podstawowych całego powiatu wałbrzyskiego. Jak co roku uczestnicy konkursu prezentowali się w trzech kategoriach: „przedszkola i klasy 0”, „klasy I-II” oraz „klasy III”.

Młodych recytatorów oceniało profesjonalne jury, w którego skład weszli:

  • Małgorzata Olkowska – emerytowana aktorka Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu – przewodnicząca jury;
  • Iwona Lechtańska – bibliotekarz, Kierownik Filii nr 5 PiMBP „Biblioteka pod Atlantami” w Wałbrzychu
  • Agnieszka Zdeb – Starszy inspektor Centrum Obsługi Jednostek w Boguszowie-Gorcach.


Po trwających prawie trzy godziny przesłuchaniach, jury wyłoniło następujących zwycięzców:

W kategorii „przedszkola i klasy 0”:
I miejsce – Maja Rogowska z Zespołu Szkół Samorządowych w Boguszowie-Gorcach
II miejsce –Dawid Banaszek z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Boguszowie-Gorcach
III miejsce – Miłosz Altheim z Przedszkola Miejskiego w Mieroszowie

Wyróżnienia –
Julia Fret z Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Wałbrzychu
Nataniel Zieliński  z Przedszkola Niepublicznego ,,Koniczynka”

W kategorii „ klasy I-II”:

I miejsce – Oliwia Nowak z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 23 w Wałbrzychu
II miejsce – Justyna Michalik z Publicznej Szkoły Podstawowej w Mieroszowie
III miejsce – Zuzanna Romanik z Gminnego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Czarnym Borze

Wyróżnienia –
Mateusz Rudnicki z Gminnego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Czarnym Borze Filia w Witkowie
Wojciech Sokołowski z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 2 w Wałbrzychu

W kategorii „klasy III”:
I miejsce – Krzysztof Rumiński z Zespołu Szkół Samorządowych w Boguszowie-Gorcach
II miejsce – Paweł Sierota z Publicznej Szkoły Podstawowej w Mieroszowie
III miejsce – Hubert Grzybiański z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 6 w Boguszowie-Gorcach
Paweł Szewczyk z  Gminnego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Czarnym Borze

Wyróżnienia  -
Patryk Faron z Gminnego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Czarnym Borze Filia w Witkowie
Maja Przysucha z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 15 w Wałbrzychu
                   
Laureaci konkursu otrzymali dyplomy i nagrody książkowe. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy za udział oraz drobne nagrody, a nauczyciele pamiątkowe dyplomy.

źródło: UM w Boguszowie Gorcach

 

Wasze komentarze

wczoraj, 17 godz temu
wczoraj, 17 godz temu
niedziela, 18.2.2018 18:39
niedziela, 18.2.2018 18:45
niedziela, 18.2.2018 18:27
sobota, 17.2.2018 15:52
sobota, 17.2.2018 15:51
sobota, 17.2.2018 12:51
piątek, 16.2.2018 14:30
piątek, 16.2.2018 13:00
piątek, 16.2.2018 17:15
Auto Max
Auto Max
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Miral
Miral
Skład opału Agro
Skład opału Agro
Nadleśnictwo Świdnica
Nadleśnictwo Świdnica
Księgarnia Psyche
Księgarnia Psyche
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele