komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk
LOTTO

czwartek, 22 lutego 2018

Marty, Malgorzaty

Koncert Reprezentacyjnego Zespołu Wojska Polskiego

poniedziałek, 23.10.2017 11:56 , komentarze: 0 , odsłony: 421
kategorie artykułu:

V Święto Terenowych Organów Administracji Wojskowej woj. dolnośląskiego odbędzie się 26 października w Teatrze Zdrojowym w Szczawnie-Zdroju. Współorganizatorem wydarzenia jest Powiat Wałbrzyski.

Uroczystość ta jest okazją do wyróżnienia żołnierzy i pracowników wojska, a także osób na co dzień współpracujących z Wojskową Komendą Uzupełnień w Kłodzku za realizację zadań na rzecz obronności państwa, w tym przedstawicieli organów samorządowych oraz szkół ponadgimnazjalnych. W przedsięwzięciu swój udział zapowiedzieli m.in. przedstawiciele władz rządowych i samorządowych na czele z wojewodą dolnośląskim, dowódcy, komendanci i szefowie jednostek wojskowych i instytucji województwa dolnośląskiego, zaproszeni goście oraz żołnierze i pracownicy wojska.

Z tej okazji Zarząd Powiatu Wałbrzyskiego pragnie złożyć życzenia wszystkim polskim żołnierzom i ich rodzinom, serdeczne podziękowania za służbę dla Ojczyzny. Pomyślności w zdrowiu i pamięci na wieki następnym pokoleniom. Obchody mają charakter zamknięty.

 

Wasze komentarze

Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Nadleśnictwo Świdnica
Nadleśnictwo Świdnica
Księgarnia Psyche
Księgarnia Psyche
Miral
Miral
Auto Max
Auto Max
Skład opału Agro
Skład opału Agro
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Mati Autogaz
Mati Autogaz