komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk
LOTTO

środa, 21 lutego 2018

Eleonory, Fortunata

Koncert od Sinatry do Beatlesów

czwartek, 18.1.2018 11:38 , komentarze: 0 , odsłony: 143
kategorie artykułu:

Zapraszamy na niezwykły koncert karnawałowy w wykonaniu wspaniałego muzyka Piotra Antoniego Sawickiego, który 2 lutego o godzinie 19:00, odbędzie się w jedynej w Wałbrzychu kawiarni artystycznej Art Cafe Pod Pretekstem.
Piotr Antoni Sawicki - wokalista, kompozytor, aranżer, multiinstrumentalista (skrzypce, fortepian, keyboards, mandolina, kotły, harmonijka ustna) ukończył Wydział Muzyki Rozrywkowej i Jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach. Muzyka jest jego pasją od dzieciństwa, kiedy to zdobywał nagrody w konkursach skrzypcowych.

Z czasem zainteresowania muzyczne Piotra zaczęły oscylować wokół muzyki rozrywkowej i jazzu. Wygrał konkurs ZAKR-u na piosenkę autorską jako kompozytor i wykonawca, otrzymał też trzecią nagrodę w opolskich premierach jako wokalista, kompozytor i aranżer. Był solistą telewizyjnego Music - Hall w Chorzowie i prowadził aktywne życie koncertowe w kraju i za granicą.

Dokonał wielu nagrań dla Polskiego Radia i Telewizji (m. in. recital telewizyjny własnych kompozycji i aranżacji pt. "Pajęczyna", udział w programach muzycznych, teledyski, listy przebojów i inne). Podjął również działalność pedagogiczną (warsztaty wokalne) w wielu rejonach kraju i jako juror w ogólnopolskich konkursach piosenki i muzyki młodzieżowej.

Podczas karnawałowego koncertu usłyszymy standardy jazzowe, rozrywkowe polskie i zagraniczne. 
Cena biletu 25 zł. ilość miejsc ograniczona

 

Wasze komentarze

Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Auto Max
Auto Max
Miral
Miral
Księgarnia Psyche
Księgarnia Psyche
Skład opału Agro
Skład opału Agro
Nadleśnictwo Świdnica
Nadleśnictwo Świdnica
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele