Czarni Wałbrzych ponownie zwycięzcy

środa, 21.2.2018 17:55 546 0

W drugim zimowym sparingu Czarni odnieśli drugie zwycięstwo pokonując w Świebodzicach Unię Bogaczowice 4:2.

Unia rozpoczęła spotkanie lepiej obejmując prowadzenie po dość przypadkowej akcji pod bramką Brzezińskiego. Wałbrzyska drużyna grając konsekwentnie taktycznie jeszcze przed przerwą, za sprawą Łukasza Misiaka i Grzegorza Wroczyńskiego, wychodzi na prowadzenie.

W drugiej połowie po bramkach Patryka Konsewicza i zawodnika testowanego szybko zrobiło się 4:1 dla Czarnych. Od tego momentu mecz stał się bardziej wyrównany. Unia zdobywa drugiego gola, który jedynie zmniejszył rozmiary porażki.

Druga wygrana podopiecznych trenera Marka Żamojcina pokazuje, że zespół Czarnych może okazać się czarnym koniem rewanżowej rundy sezonu 2017/2018 w wałbrzyskiej klasie A. Kolejny mecz wałbrzyszanie rozegrają z drużyną KP Podgórze Wałbrzych.

Czarni Wałbrzych - Unia Bogaczowice 4:2 (2:1) Misiak, Wroczyński, Konsewicz, zaw. testowany.

Czarni: Brzeziński - Sęk, Zawadzki, Kumor, Marosz, Cupiał, Marszałek, Konsewicz, Wroczyński, Misiak, Łukasik oraz Kozłowski, Szkudlarek, zawodnik testowany, zawodnik testowany, zawodnik testowany.