komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk
LOTTO

wtorek, 23 stycznia 2018

Ildefonsa, Rajmunda

41-latka przysypało na biedaszybach. Mężczyzna zmarł w szpitalu

piątek, 12.1.2018 14:58 , komentarze: 1 , odsłony: 1325
kategorie artykułu:

W okolicach Nowego Lubominka, na terenie nielegalnego wyrobiska, doszło do wypadku. Na jednego z dwóch pracujących mężczyzn, zawaliła się ściana z ziemi. Pogotowie ratunkowe zabrało ciężko rannego mężczyznę do wałbrzyskiego szpitala.

Z informacji uzyskanych od policji wynikało, że na miejscu pracowali dwaj mężczyźni. 41-latka przysypała ziemia. Jego 28-letni kolega zdołał go wyciągnąć spod zwału zanim na miejsce dotarli lekarze z pogotowia ratunkowego. Ranny mężczyzna trafił do szpitala, gdzie stwierdzono wiele obrażeń klatki piersiowej, głowy i jamy brzusznej.

- U pacjenta stwierdzono między innymi pękniętą wątrobę, krwawienie do jamy brzusznej. Niedokrwienie i niedotlenienie wielu narządów - mówił w rozmowie z Muzycznym Radiem ordynator Oddziału Anestozjologii  Intensynej Terapii wałbrzyskiego szpitala im. Sokołowskiego w Wałbrzychu,  Romuald Komandorski.

41-latek w stanie skrajnego wyczerpania trafił na Oddział Intensywnej Opieki Medycznej. Pomimo usilnych starań lekarzy mężczyzna zmarł.

W związku ze śmiercią poszkodowanego w wypadku, policja wszczęła śledztwo w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci. Zabezpieczono miejsce zdarzenia wraz narzędziami używanymi przez obu mężczyzn. Po zebraniu dowodów, zostaną one przekazane do wałbrzyskiej prokuratury, która zadecyduje o dalszych losach w sprawie.

 

Wasze komentarze

to osoba pelnoletnia wiec co tu kogo winowac ,sam winien ze tam poszedl i stalo sie nieszczescie
piątek, 12.01.2018 16:31 autor:

Skład opału Agro
Skład opału Agro
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Nadleśnictwo Świdnica
Nadleśnictwo Świdnica
Księgarnia Psyche
Księgarnia Psyche
UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA
UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA
Miral
Miral
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Auto Max
Auto Max
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki