komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk
LOTTO

poniedziałek, 23 kwietnia 2018

Jerzego, Wojciecha

Jubileusz 25-lecia Krajowego Forum Oświaty Niepublicznej

wtorek, 20.3.2018 19:12 , komentarze: 0 , odsłony: 578
kategorie artykułu:

W Zagórzu Śląskim odbyła się uroczystość z okazji 25-lecia Krajowego Forum Oświaty Niepublicznej. Uroczystości zorganizowano na przestrzeni trzech dni. 

Pierwszego dnia można było wysłuchać wykładu inauguracyjnego Rzecznika Praw Dziecka Marka Michalaka, który mówił na temat tego jak traktować dziecko. Czy jest to uczeń, podmiot a może przedmiot. W dalszej kolejności odbyły się i kolejne wykłady oraz panel dyskusyjny. Wręczono również medale przyznane przez Rzecznika Praw Dziecka.

Drugiego dnia odbyła się interpelacja zapisów dotyczących szkolnictwa niepublicznego w Ustawie z 27 października 2017 r o finansowaniu zadań Oświatowych. Bogato przygotowany program zajęć zakładał również wykład wprowadzający profesora Mariusza Jędrzejko na temat pedagogicznych spojrzeń na zachowania ryzykowne dzieci i młodzieży.

Po warsztatach, w których dywagowano na temat technologii cyfrowej i jej związkiem z rozwojem emocjonalnym i edukacyjnym dzieci i młodzieży, wręczono certyfikaty za uczestnictwo w programie.

Ostatniego dnia odbyło się szkolenie w zakresie wymogów przepisów dotyczących przetwarzania i ochrony danych osobowych z uwzględnieniem najnowszych zmian. 

 

Wasze komentarze

przewozy międzynarodowe piątka bus
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Skład opału Agro
Skład opału Agro
Auto Max
Auto Max
Księgarnia Psyche
Księgarnia Psyche
Miral
Miral
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki