Górnik Wałbrzych wygrał z imiennikiem z Gorc

czwartek, 8.2.2018 21:01 1328 0

Na bocznym boisku centrum sportowego Aqua Zdrój w Wałbrzychu, Górnik Wałbrzych zagrał towarzyskie spotkanie ze swoim imiennikiem z Boguszowa Gorc. Obie drużyny przygotowują się do rozgrywek czwartej ligi. Obu przyświecają zupełnie inne cele.

Od początku spotkania piłkarze Górnika Wałbrzych posiadali inicjatywę i stwarzali większe zagrożenie pod bramką swojego rywala. Do przerwy wałbrzyszanie prowadzili 2:0.

W drugich 45 minutach wałbrzyszanie nadal posiadali inicjatywę, jednak po kilku zmianach siła rażenia drużyny trenera Jaworskiego zmalała i do głosu zaczęli dochodzić piłkarze z Boguszowa, stwarzając sobie coraz więcej sytuacji podbramkowych. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem, występujących w roli gospodarza, piłkarzy Górnika Wałbrzych.

Po zmianie stron obaj trenerzy zaczęli rotować składem, testując jednocześnie ustawienie oraz nowych zawodników. W drużynie Rafała Siczka dobrze zaprezentował się Jacek Gryka. Jeżeli klub porozumie się z zawodnikiem, będzie to duże wzmocnienie beniaminka, który za wszelką cenę zamierza utrzymać się wśród drużyn czwartoligowej stawki.

Górnik Wałbrzych - Górnik Boguszów-Gorce 3:1 (2:0)